Reklama

Principy Občanské jednoty – plná přímá demokracie, suverenita a soběstačnost silné České republiky

AUTOR PŘÍSPĚVKU

PRINCIP OBČANSKÉ JEDNOTY

Jeden člen naší skupiny prezentace našeho programu mne přivedl na myšlenku zdůraznit princip Občanské jednoty.

Občanská jednota proti politickým mafiím musí mít tři body, které je nutné naplnit :

  • myšlenku a cíl (musíme vědět co přesně chceme) demokratická shoda
  • celkový plán realizace ( jak toho chceme dosáhnout) úkol pro štáb vedení
  • realizovat to (bezchybná organizace celého procesu)

Je třeba spojit lidi, každého občana, a to ve znalostech a myšlenkách, bez ohledu na vůdce všelijakých skupin, skupinek, hnutí či stran. Jenom tak může plné referendum mít svou váhu a posléze zákonodárnou moc.

Spojovat účelově zakládané nebo politickými stranami z pozadí ovládané alternativy nikam nevede, protože jejich zájmy nejsou zájmy občanů, ale zájmy osobními a v pozadí politických mafií.

Všechny ty skupiny a skupinky jsou jen prodlužováním té mafií ovládané zastupitelské pseudo-demokracie, protože i oni se chovají zastupitelsky. Nemají tedy skutečný zájem o plnou přímou demokracii.

My, Referendum ČSR se diktátem současného volebního zákona na čas stát politickým hnutím musíme ze zákona, protože nelze dnes uplatnit vůli lidu přímo, ale jediní také předem prohlašujeme, že se zase zavedením prováděcího zákona zrušíme. A pokud vím, žádná z alternativ, drápající se do poslanecké sněmovny zrušit sebe sama nechce.

V tom tkví pointa: My nejsme ochotni v zájmu občanů a plné přímé demokracie hrát tu jejich podvodnou volební hru, kterou hrají jak velké strany, tak alternativy. Až půjde nějaké alternativě o to prosadit naše myšlenky, spojení bude možné.

Množina, která to může rozhodnout a vyhrát svým počtem jsou jen kategorie „občané“. My k občanům jdeme přímo.

A ano, každý má právo na změnu. Tedy ať se podle toho chovají, pokud to myslí upřímně. My jsme skutečně náš program a myšlenky vytvořili, ostatní mají možnost se přidat. Jenže proč to ve své nadutosti a skrytým zájmům nedělají. Ptejme se tedy „proč“?

Nespočívá to ve štěpení na strany, straničky, hnutí a spolky. Má snad někdo z nich plné přímé referendum? Má snad někdo z nich myšlenku zákonodárné moci občanů? Ne jen a pouze nadpis?

Proces sjednocování, té k vítězství potřebné Občanské jednoty, té budoucí zákonodárné moci, přece nespočívá v několika desítkách pseudo-vůdců ani velkých stran ani malých alternativ. Spočívá v občanech, v každém jednom z nás.

Je na vás, na každém, seznámit se s programem Referenda ČSR a je na vás, pokud se vám bude zamlouvat, připojit se k Občanské jednotě a stát se aktivně členy Referenda ČSR a tím se zapojit do boje proti všem politickým mafiím. Bude vás potřeba.

Též můžete být jenom sympatizanty, nemusíte se stát členy Referenda ČSR, potom ten boj ale my, členové, budeme muset vybojovat i za vás. A nebude to lehké, protože ti mocní se budou plné přímé demokracii bránit a ti, co z mocných žijí a těží na Váš úkor také. A je jich spousta.

Tvorba Občanské pro-národní jednoty pro plnou přímou demokracii, pro suverénní a soběstačný stát je přirozený proces, který zraje, musí dozrát a vytříbit se.

 Jenom ti, komu jde skutečně o tyto občanské hodnoty a nikoliv jen o osobní nebo skryté politické zájmy ji mohou vytvořit. Bez ohledu na příslušnost k politickým stranám, které jen občany a Jednotu rozdělují. A musí těch občanů jich být 2/3 většina. Jinak nepůjde změnit zásadně nic.

Kdo jde proti těmto logickým zásadám je buď nepřítel, spekulant, kariérista, případně hloupý člověk nebo otevřený nebo skrytý nepřítel a přívrženec politických mafií, které nechtějí ztratit moc nad námi.

 

(Jindřich Tichý, místopředseda Referenda ČSR) – 16.6.2020

 1,553 zobrazení celkem,  4 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat

Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 3,044 zobrazení celkem,  2,264 zobrazení dnes

Číst více »
Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 3,045 zobrazení celkem,  2,265 zobrazení dnes

Číst více »