Reklama

Co je to celosvětová dluhová past? Covid-dolar?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Co je to celosvětová dluhová past? Covid-dolar?

Co je to celosvětové zmrdství bankovních gangsterů?
  • To je, když každý váš dolar, euro nebo koruna skončí v rukou několika málo šmejdů. To je, když bankovní gangsteři vyrobí situace, něco jako válku, aby mohli na dalších 100 let zadlužit všechny státy a lidi celé planety.
  • To je, když bankovní gangsteři zasejí pseudo-virus a falešnou pandemii a donutí vás nosit neúčinné roušky dlouhodobě nebo trvale.
  • Na světě je 7 miliard lidí, výroba a spotřeba impotentních roušek však už překročila 100 miliard x á 2, 5, 10 USD, které zaplatí z půjčených peněz mezinárodních bank bezcenných papírků, ale reálně splácet je budou muset lidí 50 let?
  • To je, když bankovní gangsteři zasejí pseudo-virus a falešnou pandemii a donutí vás testovat opakovaně až dlouhodobě nebo trvale. Na světě je 7 miliard lidí, výroba a spotřeba testů však už překročí 10 miliard x á 100 USD,  které zaplatí z půjčených peněz mezinárodních bank bezcenných papírků, ale reálně splácet je budou muset lidí 50 let?
  • To je, když bankovní gangsteři zasejí pseudo-virus a falešnou pandemii a donutí vás k povinné vakcinaci a posléze kdykoliv opakovaně. Na světě je 7 miliard lidí, výroba a spotřeba vakcín však také podle plánu překročí 10 miliard x á ??? USD, které zaplatí z půjčených peněz mezinárodních bank bezcenných papírků, ale reálně splácet je budou muset lidí 50 let?
  • To je když vás jeden zlej stařec z Hradu a několik zlejch šmejdů ve vládě obětují pro tuto jejich nechutnou a nenasytnou hru o moc a prachy, přisluhujících globálnímu fašismu a snaží se vás přesvědčit o falešné pandemii, falešném strachu a náhubku poslušnosti díky strachu a panice.
Celosvětová dluhové past je jeden velkej sviňskej byznys plán několika málo zločinců, osob, majících vliv na celý svět a naše vlády i parlamenty v tom jedou s nimi.
Kdo ví co je to obchodovatelný monopol s naftou petro-dolar, pochopí, že toto je univerzální monopol cestou strachu a paniky o zdraví, Covid-dolar.
  • Kdo ho spustil, vlastní a instaluje na celém světě? Potomci a pohrobci nacistů a jejich firmy, nadace, finanční fondy a banky, zločinci.
  • 2. světová válka nikdy neskončila, jenom se přenesla do jiné podoby.

 1,041 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat