Reklama

Aktuální zprávy – průlomový vývoj

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Aktuální informace k 24.11.2020

Dnes 24.11.2020 bylo Koordinační centrum Občanské jednoty vyrozuměno Krajským státním zastupitelstvím Plzeň.

Krajské státní zastupitelství zareagovalo na přijetí našeho oslovení státním zástupcům.

Byli jsme vyrozuměni, že naše oslovení bylo přijato jako oficiální podání a toto podání bylo oficiálně, úředně přijato státním zastupitelstvím Plzeň.

Státní zastupitelstvi v Plzni poté podání postoupilo k prošetření – jako podezření trestných činů Vlády a některých státních orgánů z trestných činů věcně příslušnému Městskému státnímu zastupitelství v Praze, podle místa spáchání skutku.

Jedná se o další velký průlom ve vývoji a dává nám naději, že státní zastupitelství plní svoji funkci a právní povinnost vůči občanům České republiky.

Náš záměr a cíl se tímto zase přiblížil o kus blíž k našemu plánovanému vývoji, který jako jediný může v naší zemi něco skutečně a reálně změnit.

Dále bude v dalších dnech obnoveno rozeslání emailů s oslovením a to přibližně za 24 hodin.

Objem adresátů byl již moc velký – cca 100.000 a to je aktuálně už nad kapacity koordinačního centra a koordinátorek, ale podařilo se nám zajistit řešení a pracuje se na něm.

Další skupiny pro oslovení budou následovat – Mateřské školy, zdravotní zařízení a domovy seniorů, Města a obce – starostové, Hasičské sbory a dobrovolní hasiči, Krajští hejtmané a Parlament ČR.

Koordinační centrum Občanské Jednoty bude v nejbližší době od pondělí 30.11.2020 organizačně rozdělováno na jednotlivé úseky vzhledem k nárůstu práce a tyto budou přiděleny jednotlivým konkrétním osobám.

Jednotlivé úseky budou tyto – Styk s partnery Občanské jednoty, personální a náborový úsek, technické zabezpečení, hardware a software, asistenti koordinačního centra, koordinátoři okresních poboček v okresech, koordinátor a produkce Občanské televize, šéfredaktor Občanského Týdeníku a koordinátor pro sociální sítě.

Simona Lawandovská 24.11.2020

 1,855 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat