Reklama

Návrh Prozatímního občanského zákona – 2.část

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Přesvědčili nás, že nic nemůžeme. Přesvědčili nás, že máme jen povinnosti a žádná práva. Myslí si, že si s námi můžou dělat co chtějí. Že jsme bezmocní. Ale oni ví, že to není pravda. Jen my to nevíme. Nevíme, že můžeme prakticky úplně všechno. Odsoudit je, poslat je sedět, klidně na doživotí. Oni ví, že jsou nic. Jsou nic a tím vším se to snaží maskovat. Strašit a vymýšlet nesmysly. Ale přišla ta chvíle, kdy už není možné dál tuhle lež udržet. To, že jsou to oni, kteří nemůžou nic. Že jsou to oni, kdo je úplně namydlený. Že jim můžeme sebrat ve vteřině úplně všechno. Oni to ví, že v okamžiku, kdy se toto dostane ven, tak jim půjde o život. Protože lidé mají moc. Nejen udělat nějakou hloupou demonstraci. Toho se nikdo nebojí. Ale tohle všechno může jít mnohem dál. Můžeme si udělat vlastní volby, vlastní pravidla a zákony. Můžeme všechno. A to je to, čeho oni se děsí, protože ví, že pokud se toto stane, tak jim hrozí doživotí. Hrozí jim, že přijdou o všechen majetek, který si celou tu dobu kradli jen sami pro sebe. 

Lidé mi píšou a ptají se, co můžou udělat.

A tady je odpověď. Teď je právě toto velmi důležité. Šířit do povědomí všech lidí, že toto všechno se může stát realitou. A že je někdo, kdo na tom roky pracuje. A že je někdo, kdo to nedělá na objednávku. Že na tom někdo pracuje a všechno to dokonale připravuje. Připravuje jak zrealizovat opravdovou změnu bez války a demonstrací.

A že poprvé to taky uděláme. Sami za sebe. Takže pokud chcete pomoct, šiřte toto do světa: 

Lid má moc. Ne politici. A není to nijak složité. Můžeme si udělat všechno svoje. Nepotřebujeme na to ani Andreje a ani Evropskou unii. Můžeme si udělat svoje úplně nová pravidla a zákony. Všechny nesmysly zrušit. Největší lež není pandemie. Největší lež je, že si lidé myslí, že to nemají jak udělat. Mají. Stačí jen, aby nás bylo hodně. To je vše. To stačí. Takže jestli chcete změnit osud České republiky, buďte s námi. Sledujte co se právě děje.

Přijde čas, kdy to přijde.

A u toho musíme být už všichni. 

Buďte s námi. 

I tak málo může stačit k tomu zachránit sebe, nás a naši zem. 

 

Simona Lawandovska 15.12.2020

 

 2,752 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat