Reklama

Návrh Prozatímního občanského zákona 1.část

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Návrh občanského zákona – 1.část 

Úvod: Právě teď je tu výjimečná možnost pro každého z nás, která tu ještě nikdy nebyla. Každý člověk se může aktivně podílet a zapojit do budování nového státu. Do budování státu lidem České republiky. Je tu výjimečná šance nebýt už jen loutkami, které nemůžou nic změnit, které nemůžou nic ovlivnit. Toto už jsme vyzkoušeli a zjistili napříč dějinami, že tento model nefunguje a nikdy fungovat nebude. Teď se posouváme do úplně nové etapy dějin národa. Není jiná možnost, než udělat radikální změnu ve fungování státu. To je naše mise. To je poslání Referenda ČSR.

Navrhovatel: Občanské referendum, Občanská rada Referenda ČSR

Proč: Situace je již neúnosná a proto je třeba jednat. Stav celkového ohrožení státu stále trvá a jako občané České republiky dále už nemůžeme tolerovat další vlastizrádné jednání politiků. Odmítáme přihlížet neustálému nezákonnému prodlužování nouzového stavu, které slouží k prosazování zájmů vládnoucích elit. Proto předkládáme občanům tento návrh občanského zákona.

Obsah zákona: 

– Ustanovení občanských orgánů:

Prozatímního občanského výboru, prozatímní občanské Vlády, dočasného občanského Parlamentu, nejvyššího občanského soudu.

Ustavení Prozatímní Občanské vlády

Ustavení Prozatímního občanského Parlamentu 

– Revize zákonů

Zřízení bezpečnostních složek k ochraně státu

Vyhlášení stavu ohrožení státu

– Trestní odpovědnost pachatelů

Amnestie trestní odpovědnosti pachatelů 

– Odvolání Vlády, Parlamentu a Prezidenta ČR

– Odškodnění občanů a firem: Odškodnění poškozených osob falešnou pandemií a restrikcemi u fyzických i právnických osob na firmu a každého zaměstnance ve výši 100 000 Kč. Stejná částka i pro fyzické osoby. 

Závěrem: Můžeme vlastně poděkovat za to, co celá politická scéna spáchala a nadále páchá. Díky tomu máme totiž možnost toto sprosté a zavrženíhodné jednání ukončit. Není nic snazšího. Máme k tomu patřičné vědomosti reálné a konstruktivní. Orientujeme se v problematice, nestavíme na abstraktních teoriích a umíme situaci dotáhnout do reálného konce. Máme jasnou a zralou vizi, která vidí dál, než jen do nějaké nepromyšlené revoluce. Víme, že je třeba dokonalá příprava se vším všudy a proto se díváme nejen na to, co bude za týden, ale také na to, co bude za rok, za dva. Jsme připraveni celou koncepci naplnit tak, aby trvale změnila fungování státu na systém bez korupce, prokazatelně a efektivně, bez zadlužování a zneužívání obyvatel. Jediné co nám opravdu chybí jsou dětské sny a teoretické představy o tom, jak by to mělo být v nějakém dokonalém světě. Stojíme nohama pevně na zemi, víme co je reálné a co ne. 

Zákon je podrobně sepsán na:

https://www.referendum-csr.cz/

Prosíme o případné připomínky a podněty k diskuzi. Prosíme také o veškeré možné zapojení se, alespoň šířením na sociálních sítích i všude jinde, kde je to možné. Děkujeme za jakoukoli aktivitu. 

Pokud cítíte, že se chcete stát součástí tohoto výjimečného procesu, přidejte se k nám. Rádi vás uvítáme.

 

 Simona Lawandovska

12.12.2020

 

 

 

 

 

 4,031 zobrazení celkem,  3 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat

Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 2,697 zobrazení celkem,  1,917 zobrazení dnes

Číst více »
Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 2,698 zobrazení celkem,  1,918 zobrazení dnes

Číst více »