Reklama

Informace o falešné pandemii k 4.12.2020

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Předvánoční informace k celosvětovému podvodu jménem falešná pandemie Covid19

Všechny události, které se právě odehrávají, se dějí v celosvětovém měřítku.
To už vidíme téměř všichni. Jedná se o natolik sofistikovanou, promyšlenou a postupně modernizovanou záležitost nebývalých rozměrů, že stále ještě mnoho lidí, kteří žijí v mediální bublině tomu nechce uvěřit.


Kdo za tím stojí?
Příprava probíhá už desítky let a v pozadí stojí rozsáhlé ovládající síly – finanční a bankovní svět a nadnárodní korporace. Banky, nadnárodní korporace a hlavně farmaceutické korporace, dále světové organizace, zkorumpované vlády, Parlamenty…
Jaký je jejich cíl?
Jejich cílem je globální ovládnutí celého světa. Finanční, právní a mocenské zbavení světa lidských a občanských práv a vytvoření systému naprosté závislosti. Tedy bankovní, úřednické, farmaceutické, zdravotní a vzdělávací závislosti. Jinými slovy globalistický fašismus a novodobé nevolnictví.
Kdo jsou pachatelé?
Nebojíme se označit je, máme proto důkazy. Americké tajné služby, nadnárodní korporace a světové organizace s nacistickým původem a všechny přisluhující korupčně zmanipulované vlády i státní organizace, organizace závislé na dotační korupci a zvýhodňování pro-globalistických subjektů i jedinců.
Cílem je pád ekonomiky a národních států s následným vytvářením globální nadvlády a závislosti.
Česká republika?
Česká republika není výjimkou. Česká vláda, Parlament a spousta úřadů tuto proti-národní politiku a taktiku přímo i nepřímo prosazují.
Pokud Parlament České republiky a státní orgány, Policie, Státní zástupci a soudy selžou, protože jsou to jediné síly, které to dokáží účinně ještě zastavit, tak potom nezbývá, než se tomu podrobit a smířit se se zánikem našeho státu, nebo vyvolat revoluci.
Následně nahradit všechny orgány prozatimními pro-národními orgány. Ty je nutné vytvořit a odvolat všechny zkorupované osoby ve státní správě, od prezidenta až po posledního hygienika, zdravotního či učitelského přisluhovače a obnovit funkčnost národního státu jako celku.
Trestně stíhat a vyhostit, nebo zrušit všechny kolaborující neziskové i jiné organizace.
Osoby postavit mimo zákon, včetně tajných služeb cizích států, podílejících se na falešné pandemii, protože ve skutečnosti jde o likvidaci našeho státu. Prosím pozor! Vážně jde teď do tuhého. Organizování postupného plánu provádějí cizí soukromé i státní tajné služby a z toho je třeba vycházet. To musí pochopit poslanci. To musí pochopit senátoři a musí to také pochopit státní zástupci a Policie. A musí to pochopit každý občan naší země. Když to nepochopí, tak globalistický plán doběhne do konce se vším všudy. S falešnou pandemií a nekonečnými dalšími vlnami pandemií. Se zánikem státu se vytvoří globalistická korporátně-bankovní fašistická nadvláda s totálním novodobým nevolnictvím. Covid je proti tomu všemu pouze malou částí plánu. Dnešní schválení fašistického zákona o očkování na Covid19 je toho důkazem. A toto vyvolá buď fašistický teror, nebo občanskou válku.

Jindřich Tichý -šefredaktor.

 11,318 zobrazení celkem,  3 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat