Reklama

Zpráva o trestním oznámení

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Zpráva o trestním oznámení 

Kdo:
Oznamovatelka HK

Komu:
Policie ČR, Obvodní oddělení Kraslice, 358 01, nám T.G.Masaryka 76, tel. 974 811 115
Emal: so.oop.kraslice@pcr.cz

Věc:
Trestní oznámení podle § 158 trestního řádu zákona č. 141/1961 Sb.

Podávám trestní oznámení na neznámou osobu, která se dne 1.12.2020 představila jako hygienička Karlovarského kraje a sdělila mi, že na oznámení mé ošetřující lékařky, kde jsem v údajné pracovní neschopnosti na mně neznámou diagnózu. Neschopenku ani kopii jsem nedostala ani poštou, ani osobně, ani emailem.Byla údajně jen odeslána zaměstnavateli.

Dne 1.12.2020 jsem byla nucena se dostavit pod nátlakem, v 08.00 hod. s tím, že musím na test Covid 19.
Bez jakéhokoliv řízení, poučení a s pohrůžkou, že musím. Mně nebyl poskytnut žádný informativní souhlas s lékařských zákrokem, podle nařízení Evropské Unie, s poučením a možností souhlasu, nebo nesouhlasu i podle občanského zákoníku. Při čemž podotýkám, že čl.10 Ústavy jasně uvádí, že směrnice EU je nadřazena českým právním normám, zákonům i nařízením, pokud se dostanou do kolize.
K testu mne odvedla policistka, já jsem byla v podstatě vystrašena a nezmohla se na žádný protest. Všechny mé protesty potlačila neznámá pracovnice hygieny a praktická lékařská neustálým přesvědčováním, že musím, že je to nařízení, které ani nespecifikovaly. Od testu výtěrem z nosu mám neustále pálení v dutinách v nose, takže mi to způsobilo i zdravotní újmu.
Mám podezření, že to byl PCR nebo Antigenní test, ale mám podezření, že testy nemají skutečný platný certifikát pro ČR ani EU.
Výtěr mi pracovnice odběru provedla tak, že mně vrazila drát do nosních dutin, bez mého výslovného souhlasu a na moje proč do dvou nosních dutin, odpověděla že je to nařízení a klasický postup. Než jsem stačila cokoliv říci, zákrok provedla. Nebyla jsem poučen, nikdo si nevyžádal můj informativní souhlas a zákrok provedly proti mé vůli.

V současné době dále probíhá nátlak hygieny, kdy mi oznámili, přes můj protest, že musím nechat testovat i mé členy domácnosti, kdy 7.12.2020 se chystají zasláním výjezdní skupiny k testování, opět bez mého souhlasu testovat mé děti.
Žádám tedy, aby bylo mé trestní stíhání neprodleně přijato, podle § 158 tr.řádu pro:
podezření z trestného činu §155 vydírání, případně pro §177 Tíseň
protože 7.1.2021 hrozí pokračování v trestné činnosti nezákonným provedením testování na mých dětech, žádám o provedení opatření zabráněním této trestné činnosti.
Pokud by se tak nenastalo, budu své trestní oznámení opakovat přímo 7.12.2020 voláním na tísňovou linku s přímým vyrozuměním státního zastupitelství.

Na vědomí:
příslušné oddělení Policie ČR
Státní zastupitelství
Veřejná media

 

Dne 4.12.2020
Oznamovatelka HK

 2,877 zobrazení celkem,  3 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat

Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 2,855 zobrazení celkem,  2,075 zobrazení dnes

Číst více »
Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 2,856 zobrazení celkem,  2,076 zobrazení dnes

Číst více »