Reklama

Tým Referenda ČSR – kdo je kdo…

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Představujeme Vám Tým Referenda ČSR

Gabriela Smrčková Gruszová – manažerka okresních poboček 

Pochází z Brdska, nyní žije v Praze.
Pracovala v administrativě, vystřídala různé profese – obchodní a administrativní činnost a řídila vlastní firmu. Nyní 13 let pracuje jako obchodního zástupce a manager pro firmy v oblasti stavebnictví.

Jako manažerka okresních poboček se stará o spolupráci a koordinaci mezi jednotlivými pobočkami. Pomáhat se zorientovat v postupu a práci, která má přinést ovoce i pro ty, kteří jsou převážně masožravci 😊.

Dobrý den Gábino, jaký je váš názor na Covid – fašismus? 

Podle mě jde o velké zneužití moci těch, kteří dostali důvěru lidí. Divím se, že dokážou spát. Jediné, co nám vláda ukázala je ,,strach“.  A každý den si říkám Proč a kam to směřuje.

Co  vás na práci pro referendum nejvíc baví a co vás nejvíc nebaví? 

Baví mě spojovat lidi i když se jim na první pohled může zdát, že mají jiný názor na věc. Což ve většině případů tak není. Jen to každý prezentuje jinak. Každý chce spokojeně prožít čas, který nám byl vyměřený. Je to jako, když budou zpívat dva píseň, ale každý v jiné tónině. Jakmile sjednotí hlas tak zjistí, že text je stejný. A nebaví mě poslouchat řeči lidí, že je něco zbytečné. A to povětšinou od lidí, co nedělají nic. Jsem toho názoru, že není nic zbytečné. …ale to je život, s tím se člověk prostě musí nějak popasovat.

 

 1,153 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat