Reklama

Tým Referenda ČSR – kdo je kdo

AUTOR PŘÍSPĚVKU

edstavujeme Vám Tým Refenderenda ČSR

Máme toho jako obyčejní lidé dost a chceme uklidit to smetí. Dovolujeme si představit Vám manažerský tým Referenda ČSR….

Tereza Helclová – asistentka koordinačního centra

V této funkci má Tereza za úkol zajistit primárně bezproblémový a funkční chod všech okresních poboček. Výhledově bude přecházet z funkce koordinátorky na funkci vedoucí občanského rádia.

Tereza začala po gymnáziu studovat VŠE, obor mezinárodní obchod. Studium však již nedokončila a rozhodla se odjet do Velké Británie studovat angličtinu. Po návratu nasbírala pestré pracovní zkušenosti – pracovala jako učitelka angličtiny v jazykové škole, asistentka prodeje, office managerka, nebo překladatelka.


Dobrý den Terezo, jak jste se dostala k Referendu?

Referendum ČSR jsem sledovala nějakou dobu na FB, protože mi názory a program referenda byli blízké a viděla jsem v tom možné řešení dlouhodobě neúnosné situace u nás. Když se objevila výzva pro založení okresních poboček, byla to pro mě možnost zapojit se opravdu aktivně a přestat jen „fandit“ doma na FB. Později jsem přijala pozici jako asistentka Koordinačního centra. 

Proč jste se začala práci pro referendum věnovat?

Nedokážu jen nečinně přihlížet, jak covid-fašismus pomalu, ale jistě, mění životy nás všech. Jakýkoli „ismus“ je mi principiálně proti srsti. Možná jsem naivní, ale věřím ve svobodu a demokracii. A ta u nás bohužel fakticky není. Jediné, co mě na této práci trochu mrzí je to, že je to jeden velký babinec. Kam se poděli všichni stateční muži, kteří by za nás měli bojovat? Tímto vzdávám veškerou čest všem mužským zástupcům v RČSR, těm několika málo statečným rytířům. Co vy ostatní, pánové, najdete odvahu bojovat za svobodu, za své ženy a děti?

 1,126 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat