Reklama

Tým Referenda ČSR – kdo je kdo…

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Představujeme Vám Tým Referenda ČSR 

Máme toho jako obyčejní lidé dost a chceme uklidit to smetí. Dovolujeme si představit Vám manažerský tým Referenda ČSR….

  • Simona Lawandovská – šéfredaktorka Občanského týdeníku 

Simona Lawandovská pochází z Brna a momentálně žije blízko Rousínova u Brna. Vystudovala technologicko-chemický obor zaměřený na laboratorní metody v potravinářství na VŠ. Po studiu pracovala jako manažerka a personální manažerka. Záhy začala studovat psychoterapii a psychologii osobnosti a začala pracovat jako soukromý terapeut zaměřený na traumata v rodině. 

Jako šéfredaktorka se stará o publikování článků v Občanském týdeníku, zaškoluje ostatní redaktory ve správě týdeníku a stará se o propagaci článků na sociálních sítích.

Dobrý den Simono, jak jste se k dostala k Referendu ČSR a co vás přesvědčilo, že chcete spolupracovat právě s referendem?

Měla jsem to štěstí, že mi hnutí doporučil zakladatel Svatováclavských legií, kterých jsem také členkou. Svatováclavské legie jsou partnerem Referenda ČSR a tak pro mě bylo samozřejmé zapojit se i zde.

Jak se Vám spolupracuje s týmem Referenda ČSR?

Spolupracuje se mi výborně. Zajímavé je, že pokud se mi s někým nespolupracovalo dobře, ten člověk sám časem odešel. Je vidět, že skupina udrží do budoucna jenom ty, kteří si sednou a dokážou najít společnou řeč. Přičítám to i tomu, že tady jsme všichni dobrovolně ve vlastním volném čase a proto ten, kdo nedokáže najít společnou řeč, dlouho nevydrží, protože ho tu nedrží například výplata jako v zaměstnání.

Pokud by ovšem spolupráce vázla, jako žena činu mám samozřejmě doma ve sklepě připravenou pro případ potřeby lopatu a hrobová místa u mě na zahradě mám již také připravena -)).

 1,383 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat