Reklama

Aktuálně 5.2.2021

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Kolik práce máme už za sebou a kolik práce nás ještě společně čeká

Ukazuje se, že obyčejní lidé můžou společně vytvořit velké věci

Začíná být uvěřitelné, že věci se dějí. I mě začíná pomalu docházet, jak velké věci děláme. A že stojíme na prahu něčeho, co začíná být konkrétní a hmatatelné. Vidím, že vydržet ty nehmatatelné začátky je základ a je to velmi důležité. A tuto etapu, kdy je ta odvedená práce stále tak trochu nehmatatelná, už budeme mít co nevidět za sebou. 

Právě jsme téměř dokončili formální náležitosti hnutí s cílem vstoupit do voleb. Doplnili jsme také představenstvo a zvolili si předsedu.
V únoru nás čeká velká konference pro členy, přívržence a hosty.

Stále pracujeme na dobudování 76 okresních poboček/volebních stanovišť pro Prozatímní občanské volby.

Co na to budou všechny orgány současné státní mafie říkat je nepodstatné, selhaly, kolaborují s cizí mocí a ztratili před lidem ČR právo cokoliv rozhodovat a posuzovat. Je jen potřebné je legitimně odvolat a prohlásit za jejich činy mimo zákon. Současná vláda i Parlament a všechny státní orgány průkazně selhaly, což je zadokumentováno.

Je třeba je postavit k odpovědnosti, protože ten, kdo chce způsobit pád České republiky, nemůže zůstat bez trestu.

My jsme plnohodnotně organizací, máme řád, organizaci, máme cíl, máme plán provedení a chystáme se k poslednímu kroku, k realizaci suverénního národního státu se silnou pozicí.
Souběžně s tím je již v běhu i aktivita na mezinárodní úrovni pod názvem Suverenita Evropských národů, což je dalším spolu-úkolem Referenda ČSR a Svatováclavské legie.

Máme všechno co potřebujeme. Teď už nezbývá, než to dotáhnout do konce. Zase se ukázat. Ukázat se jako lidé. Ne jako povaleči a ňoumové. Nebo rozumbradové, kteří ví jak by se mělo žít jenom, když sedí doma pěkně v teple, nebo někde na růžku u pivečka – dvou, tří až deseti.

Je to na nás. Nikdo jiný už tu není.

A máme možnost něco tu po sobě nechat. Něco, za co se člověk nebude muset stydět, když se bude v posledních okamžicích života ohlížet za sebou.

Nepokazme si to, pojďme stále kupředu, setrvejme. Výsledek bude stát za to. A jednou přijde doba, já tomu věřím, kdy všichni ti, kteří se nazapojili toho budou litovat. A budou bouchat hlavou o zeď.

 

Simona Lawandovská 5.2.2021

 

 938 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat