Reklama

Sbírka „hrdinů“

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Tak co se nám to tu děje v této (ještě) republice?
24.2.2021

Okamura už také plíživě a pozvolna legitimuje covid a tím i covid-fašismus !!! Ptám se proč, když je tísíce důkazů, že je to celosvětový podvod a mocenské hry na ovládnutí světa? Vlastenec? Ne. Kolaborant v zákulisí!!! Já se ptám proč? https://www.facebook.com/groups/referendum3/permalink/356671049001503/
Landa, Ždárský a banda kolem Janečka prosazuje svůj byznys, testování po česku, testování je legitimizace globálního fašismu a covid fašismu. Landa se už zbláznil úplně po penězích a vsadil na koně páně starého Klause a Izraele? Vlastenec? Ne, osoba napomáhající legitimizaci covid fašismu, obohacená o byznys a lidi napojené na izraelskou tajnou službu a starého Klause. Já se ptám proč???

https://www.facebook.com/groups/referendum3/permalink/356671049001503/

Lidé napojení na izraelskou tajnou službu a zájmy vyzývají k přípravě ozbrojením a výcvikem, David Bohbot, Petr Hampl a Vladimír Karas si udělali prý besedu, spíš náborovou schůzku a přednášku. Tito izraelští agenti se věru činí. Výzva k militarizaci je hezká věc, zvláště když není jasně řečeno proti komu. Tyhle (ne)jasné hrátky izraelské služby mají být v zájmu českého národa? Téměř se mi chce říci “ To asi těžko, Ánežko..“ Já se ptám, kdy se izraelci naučí, že spolupráce je možná jen tehdy, když budou respektovat české zájmy a ne ty jejich“? Buď se to naučí nebo potáhnou promiňte do prdele“ stejně jako americká a německá tajná služba.

https://www.petrhampl.com/bohbot/?fbclid=IwAR0fkU21HEiBpRxde_NCR-fubMscaSCltsWUeeZbQW_lqGhZu3iQT7AbrW8

Starý Klaus, několikrát neúplně populisticky promluvil, lidé mu tleskali, se slovy „hezky mluví“ prý udělejme revoluci? A napadlo někoho spíše si položit nikoliv, co řekl Klaus, ale co neřekl Klaus, a ví? Člověk, který se Zemanem naplánovali a realizovali velkým českým divadlem 31 let marasmu naší země? Člověk, který rozdělil ČSFR, Československo? Nedá se říci ani americký rezident, ale globalistický agent? To chce i pád České republiky a nové Rakousko-Uhersko? Nebyl to snad on se Zemanem, estébáci, kteří nás postupně zavlekli do tohoto marasmu? A já se ptám, to chceme, aby to pokračovalo?
A starý Klaus po x-té, vyběhla správa, že dostal Covid? Inu na straně jedné vyzývá k revoluci, na straně druhé podle not světových globalistů legitimizuje covid-fašismus, tím že prý ho dostal? Hahaha!!!

A pro-klausovské demonstrace podporují nošení náhubků(roušek)? A já se ptám, ty starej lišáku, že ty ten covid-fašismus chceš legitimizovat, jen trochu umírněnějším způsobem, že? Aby se otevřely hospody, omezeně a my tam budeme muset stejně chodit v náhubcích a ještě po 5 lidech, ne? Vážení hospodští, kadeřníci a kdoví kdo ještě, pokud nebude covid-fašismus vyhnán úplně, pachatelé nebudou stíháni, klid mít nebudete a do normálního stavu se nevrátíte a fašistický stát vám kompenzace stejně nebude vyplácet věčně.
Chcípl pes? Jak zvučné, ale kdo neprokoukl, že je to odnož starého Klause a zejména ODS? Myslí si snad někdo, že starý Klaus vypadl jako horký brambor z ODS a nemá vliv? Že tam kraluje jakýsi Fiala? Ne, Fiala je řízená loutka a neprohádám, když řeknu, že otcem zakladatelem Klausem přesně po vzoru plánu STB Prognostického ústavu? A Chcípl pes? Zbláznit lidi, založit stranu, vrátit se do své hospůdky a přenechat ji manažérům starého Klause. A já se ptám, to si vy intelektuální debílci myslíte, že jsme tak blbí, že vám to sežereme?

A co Babiš, po domluvě s plánovanou inscenací naprosto všech na oko bojujících, plánuje další rozvrat státu dalším prý nezbytným opatření, přijde jaro, musí toho využít nasrat lidi ještě víc, aby se konečně ta falešná podvodná demonstrace, promiňte révoluce po vzoru STB 1989 konečně povedla?

Andreji, Andreji, co nám to tu píšeš…

A co soudruzi z ČSSD a KSČM, z vojenské rozvědky a generálního štábu? No co by, i oni slouží americké a německé a izraelské tajné službě a i oni usilují o falešný převrat. Filip, Skála, Zbytek, Mynář, Kratochvíl, Štádler, ANS Vítová s Haisem, a nemilé překvapení, většina Svobodného vysílače, Občanské hnutí 2020, NWOO, Kulatý stůl, Sounáležitost, E-Koruna, a další – Zítko, Peterková, soudruzi Svatoš, Sochor, Březina, Trčka, Pech, Řezníčková
A co už dávno soudruzi konfidenti STB z Opozice, ODS, KDÚ-ČSL, Top 09, Starostů atd. tvářící se jako ta opozice, ale konají přesně podle instrukcí a na vodítku starého Klause? nestojí za řeč, hrají 30 let divadlo boje o moc, přitom hrají přesně napsanou vlastizrádnou roli. Ani se na nic neptám, komedie.
A co naši (ne)slavní Piráti? jako bychom nevěděli, že je to mezinárodní intrika a plán americké tajné služby ve službách globalistů. Není třeba se ptát na nic, víme, že jsou to mezinárodní globalističtí bandité a kdo jim to naivně žere, opět expresivní výraz, je debil na druhou, nejde mu o náš stát, ani o svou rodinu, podporuje jen zájmy cizí moci v pozadí.
A co náš Volný s Volným blokem – plným izraelských odnoží, Bobošíkovou, Volfovou, Štěpánek, navázáni na Kratochvíla, zemanovce a další? Já se ptám, co nám to tady předvádíte za divadlo, všechno, co hlásáte jsme říkali rok před vámi, a vy se najednou jako probudíte a spojujete se s kdekým, sloužícím globalistům, i když křičíte na oko proti, kradete jen občanskou jednotu a rozdělujete ji, protože půlka národa dávno ví, co jste za nastrčenou figurku.

A jaký je společný znak pro všechny, otevřeně i na pozadí podporují covid, covid fašismus a tím i rozvrat a pád naší země, sice umírněnější, ale v zájmu vlastní budoucí moci v Trojmoří, v režii USA, v domnění, že si urvou kousek budoucího koryta.

Hlavně jít demonstrovat za na oko výměnu šmejdů za šmejdy. Na demonstraci proti náhubku s náhubkem?
To se tak bojíte prohlásit, že vládní a parlamentní podvod je podvod, že státní činitelé patří za mříže za vlastizradu? Proč chcete jen demisi a nikoliv trestní odpovědnost pachatelů? Aha, nehodí se to global páníčkům do krámu, že Glumové.
Pokud to ale dojde k občanské válce, zapomínají, že odměnou jim může být i trest smrti, za vlastizradu.
Pokud zaviní totiž občanskou válku, ta si potom nevybírá a platí válečná pravidla, boje na život a na smrt. Nedej bože, aby to došlo tak daleko, i když globalisté to tak mají naplánované.
Občanská válka je totiž něco hrůzného, ale potom si nevybírá a lid této země k vám bude bezpečně nemilosrdný, o tom nepochybujte.

předseda Referenda ČSR – Jindra Tichý

24.2.2021

 1,156 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat