Reklama

Buď si jistý sám sebou, i kdyby sis moc jistý nebyl!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Krásné nedělní ráno přátelé, jak jen shrnout své pocity ze včerejší historicky první celostátní konference Referenda ČSR? Už při vstupu do kongresového sálu bylo však cítit příjemnou a přátelskou atmosféru a z většiny přítomných čišel optimismus, odhodlanost, zvědavost a očekávání věcí příštích….

Všem nám je jistě jasné, že nás teď čeká spousta a spousta náročné práce, protože jak vidno z některých komentářů pro některé jsme jen další „nějací popírači vakcinace“. 😡 Evidentně je vidět, že člověk s takovým názorem neměl ani snahu si přečíst program a odsoudil nás ke své vlastní škodě, aniž by věděl „vo čem TO je“!

Bude to opravdu nelehký boj s totálně zabedněnými a línými ignoranty, kteří teď nemají čas ani zájem a stačí jim informace hlavního mediálního proudu a především s těmi, kterým vyhovuje konzumní společnost tak, jak je globalisty nastavena a je pro ně daleko důležitější si nastudovat slevy v letáku z Kauflandu nebo řešit značku svého nového mobilního telefonu, tenisek či oblečení než svůj další život a svobodu. Ten čas „TEĎ“, jak zaznělo na konferenci je strašně důležitý, protože „UŽ NENÍ ČAS ZTRÁCET ČAS“!

Každopádně pro nás již „probuzené“ je důležité, že víme co chceme, proč a pro koho to děláme a chceme li uspět musíme pořádně máknout na změně myšlení většiny národa. Program www.obcanske-referendum.cz je zcela jasný a srozumitelný, jen je potřeba, aby ho i ostatní lidé doslova dostali pod kůži, postavili se společně s námi za něj a bojovali za svá práva a svobodu! Věřím, že ta včerejší stovka lidí, která se v Praze sešla ví, proč na konferenci jela a odnesla si z ní tu jistotu, že jsme na správné cestě. Bude to „fuška“, ale já jsem si jistý na 1000% a zakončil bych svoji ranní úvahu slovy Honzy Mendela: „Buď si jistý sám sebou, i kdyby sis moc jistý nebyl“ – pak se to podaří, zvítězíme!

 

28.3.2021

Libor Velek  koordinátor referenda ČSR Brno

 317 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat