Reklama

CO SE DĚJE??

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Pokud přemýšlíte nad tím, co se děje, proč se řítíme z opatření do opatření, proč se uměle vyvolává krize, proč hrozí válka, proč hrozí pády států a to z důvodu vnitřního rozkladu který je ze všech stran podporován, potom věřte, že se nejedná o nic jiné, než jako vždy o politicko-mocenský boj, jde o moc, nerostné bohatství a peníze, které tedy samy o sobě prý zaniknou, takže víceméně stačí ovládaní všeho, výroby, obchodu a služeb, dodávky energie. K tomu stačí dav otroků, který zabezpečí chod a na nic se nebude ptát. Tisíce let stejný důvod všech válek a krizí.

Pokud si konečně nepřiznáte, že nic se neděje kvůli bacilu, že toto je tak směšný důvod, to legrační procento mrtvých kdyby bylo dvakrát, třikrát, čtyřikrát větší, tak těm, kteří tuto krizi vyvolali, by to bylo u zádele a bezesporu by jim to vyhovovalo, možná, že samy nepočítali s tím, že se budeme tak „držet“ že víc mrtvých by bylo lepší pro více strachu a celé by to mohli urychlit, velké procento lidí s dobrou imunitou jim do toho háže vidle, je opravdu směšné myslet si, že někomu z mocných záleží na našich životech. Oni prý mají plán B a C a D (Testovaní, očkovaní, chemitrail, plné nemocnice,5G a možná dalších 10 věcí) co se smrtnosti týče a aby samy sebe neohrozili, jednoduše to udělají nějak jinak, ne aby lidi umřeli, tedy plošně, stačí udržet lidi ve strachu, udržet lidi v konceptu víry nějakého nebezpečného viru.
Nutí naše mysli zabývat se argumenty, které nás udržují v kruhu, covid-kruh myšlenek. Který z odstavců ve vás vyvolal více chuti myslet?

Celý druhý odstavec tohoto článku je toho důkazem, zkuste jej v mysli škrknout, vypustit, nezahrnovat jej do řešení toho prvního. Donutí vás jít do války, donutí vás hádat se, donutí vás myslet v kruhu, rozdělí společnost- pouze druhý odstavec. Celý druhý odstavec je o náboženství, o prostředku, kterým lze ovládat mysl a chování dnes převážně nevěřícího davu. Je to novodobé náboženství, falešný důvod aby se dalo zavést něco, co by jinak nešlo. Žádnou válku si nevymysleli lidi proti lidem, vždy jim někdo něco našeptal.

Za pozornost stojí ten první odstavec.
Myslete, myslete, myslete. Proč se to děje?
Ne, JAK se to děje.

Civilizace končí proto, že jsou neponaučitelné.

Oldřich Malena
Referendum ČSR Znojmo 15.3.2021

 463 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat