Reklama

DNEŠNÍ NEBE

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Přelety letadel – chemitrail – ovlivňování počasí jako součást armádních projektů – globální oteplování?

President USA Lyndon B. Johnson, v roce 1962 řekl „ Ten kdo řídí počasí, může ovládnout svět, ovládnutí vzdušného a vesmírného prostoru, znamená kontrolu nad světem, vládci nekonečna, by měli moc nad počasím na Zemi, způsobit sucho a povodně, změnit přílivy a proudy, zvýšit hladiny moří, odklonit Golfské proudy a změnit mírné podnebí na chladné“

Ovlivňování počasí je dnes reálná věc, která se celosvětově děje, v podstatě od konce 2 sv. války. Informací o tom je spousta, existují dnes firmy, které vám zařídí hezké počasí třeba na svatbu, funguje to se zárukou, samozřejmě je to nedostupné finančně, takže si to může dovolit pouze elita. Zásahy do atmosféry lidé umí zamezovat určitým procesům, které v návaznosti spustí jiné procesy, ve výsledku třeba nedojde k dešti, rozptýlí se mraky a je jasno, slunečno. Proces s názvem umělá infekce mraků. Provádí se letecky, raketami země-vzduch, dělostřeleckými náboji, kdy se do mraků zanáší mikroskopické částice Jodidu stříbrného a draselného nebo se provádí pozemními generátory.

Toto je špička ledovce, zabývají se tím vědci celého světa, ve spojení s armádami, agenturami a korporacemi, které si kladou za cíl přizpůsobovat klima svým potřebám. Samozřejmě Čína, Rusko, Izrael, USA jsou nejdál a kam takové výzkumy dotáhli, když to dělají 70 let, lepší nevědět. Co všechno ochlazováním, výbuchy, oséváním různými látkami celé atmosféry už dokázali? Že by to nemělo na planetu žádný vliv? Že by se třeba nezačala oteplovat? Že by se globálně počasí nezačalo měnit? Připočítejte k tomu jaderné pokusy, které se od 60let dělají po celém světě a proběhly jich už tisíce, čtete dobře, tisíce.

Celá ekopropaganda je nesmyslná, ti kteří tyto výzkumy nebo možná už určité záměry platí a podporují, jsou, světe div se, ti samí lidé, kteří stojí za celou falešnou pandemií, kteří vlastní agentury na nejnovější technologie a kteří jak víme, vlastně řídí svět a vlády, právě pro neomezené finanční prostředky a přístup k těmto technologiím. Nutí jednotlivce chovat se ekologicky, postavili na tom celý princip svého náboženství, ale oni samy ve velkém likvidují planetu.

Co se tedy děje nad našimi hlavami? Ať se dnes na nás sype nějaká součást biologické války nebo jestli jsou to stálé výzkumy toho, co všechno ONI umí ovládnout, je asi jedno, nepotřebuji to vědět, stačí mi vědět, kdo to dělá a chápat proč.

Od nepaměti vzhlížíme k nebi, pozorujeme noční nebe, je to cesta do vědomí, pozorováním nebe se řídili naší předci snad úplně ve všech směrech života, předvídali, orientovali se, modlili se a dokonce tam po smrti chtěli skončit. Rád bych aby zůstalo.
Kdo ovládne počasí, ovládne svět? Touha ovládnout svět, je magická. Je to ale touha, která vede k zániku civilizace.
Až uvidíte letět letadlo nebo budete pozorovat pozůstatek dráhy letu na nebi, přemýšlejte, jestli je vůbec dobře, že tam je, jestli je to tolik potřebné k životu, jestli vaše touha po dovolené, jestli potřeba létat na obchodní jednání je tak důležitá, abychom devastovali prostor, ve kterém žijeme.

Na závěr dovolte staré indiánské moudro. „Víte jaké počasí je nejhorší? …….Žádné“

Oldřich Malena 6.3. 2021
Referendum ČSR Znojmo
Zdroj: Radovan Dluhy-Smith

 780 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat