Reklama

Jsme ve válce?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Jsme ve válce?

Každý z nás se jistě setkal s tím, že slyšel od někoho blízkého nebo ze široké veřejnosti že jsme ve válce. Ve válce s neviditelným nepřítelem a jiné podobné teorie.

 

Pojďme se na to podívat a zjistit, o co vlastně jde.

 

Virus

Ať je či není, ať je umělý nebo nafouknutý, je to nástroj. Nástroj k poškozování zdraví, prostředek k eliminaci obyvatelstva této země tedy k zabíjení, ať už záměrně špatnou léčbou nebo stoprocentními vakcínami, k likvidaci národů, rodin, státních ekonomik a státních celků.

 

Ekonomika

Vypuknutím šílenství, pandemie, jsou zásadní měrou brzděny ekonomiky států, střední a malé podniky a firmy jsou tlačeny do bankrotu, poklesla výroba, prodej, ponechávají se jen velké korporátní nadnárodní podniky.

 

Bohatí bohatnou – chudí chudnou

 

Válka

Jistě jste zaznamenali obrovské přesuny vojenské techniky, která míří přes Slovensko k Ukrajině. Podle OSN a agendy 2030 to není náhodou, píše se asi v tisíci stránkovém dokumentu o “ přírodním bohatství, které patří všem“, co to znamená?

Rusko, jako světová velmoc, totiž vlastní velké množství přírodního bohatství a o to je po nástupu amerického prezidenta J.Bidena, na základě této dohody, velký zájem. Protože se Rusko odmítá podělit se šílenci, říkejme jim globalisti, o toto bohatství, tak je jediná možnost, jak to získat.

Globalisté nasadili již 26 států, včetně České republiky, aby se podílely na zastrašování, jak provokacemi a záměrným cvičením jednotek NATO v blízkosti ruských hranic donutit V.Putina k vydání těch všem patřících komodit. Nejsem si zcela jistý, jestli jim budou chtít takto vyjít vstříct, natož dobrovolně.

Pak musíme, ale vážně uvažovat o válečném konfliktu, který se nás v každém případě dotkne.

 

Je víc, než zřejmé, že současný finanční systém je před kolapsem a to, že ještě funguje, umělým způsobem, neznamená, že nepřijde úpadek. NWO neboli nový světový pořádek již má připravený nový a zřejmě znovu podvodný finanční systém, takový, jako fungoval do dnes. Na principu dluhů a otrokářství bank. Tentokrát to bude jiné, budeme se zaručovat svou již okleštěnou svobodou, to je totiž jediné, co budeme vlastnit, než se tak ale stane, musí ze starého přijít vyúčtování. Vyúčtování dluhů.

 

Ale jak ty dluhy splatíme?

 

Každý restart vznikal z válek nebo z celosvětových pandemií, v dnešní době tomu nebude jinak. Ať to dopadne, jak to dopadne, nejvíce na tom budeme biti my, obyčejní lidé. Na vládu nespoléhejte, je zaprodaná, zkorumpovaná a oni přijdou na řadu také. Je třeba povstat z letargie a začít se sjednocovat, začít u rodin, rodiny s jinými rodinami a tak dále, dál do většího celku, začít pěstovat plodiny, chovat domácí zvířata, zkrátka připravovat se na to, že bude hůř, že si budeme muset pomáhat, že v jednotě, jako celku, jsme schopní čelit různým útokům a můžeme přežít.

Jako jednota, velká komunita se můžeme postarat o to, aby naše země, naše práva, svobody, životy zůstaly jen naše.

 

Jako občanská jednota vyrazíme s vámi do boje proti tomuto zlu a vezmeme si zpět to, co nám patří. Jen tak se můžeme zachránit.

 

A jak to vidíte vy?

Sdílejte mezi sebou, všude, kde je o tom třeba diskutovat.

 

Koo Ústí nad Labem Jiří Kyndl https://www.facebook.com/groups/2575519592751078/?ref=share

 255 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat