Reklama

Konspirace a fakta

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

Když jsem chodil do školy, na hodinách matematiky nám pan učitel vtloukal do hlavy frázi “ matematika je logika, vše se dá vyjádřit čísly a vše je propojeno, logika, používejte logiku

Tento předmět propojený čísly mě, přiznám se, moc nešel ale logické uvažování mi zůstalo.

 

Tak pojďme logicky uvažovat, vezmeme si selský rozum, trochu informací a umícháme trochu té konspirace. Co je konspirace nikomu vysvětlovat asi nemusím, kdo neví najde si.

 

Jaké máme dostupné fakta, zaměříme se na kovid. Co říkáte?…

 

“ Moribundus “ co vynesl netopýr z jeskyně ve Wuchanu, následně nakazil obyvatele tohoto čínského města, a ti ho roznesli spolu s turisty do celého světa. První zaznamenaný případ u nás byl někdy v lednu roku 2019. Je to tak? Dobře.

Co víme dál….

Tento virus se šíří rychle a vážné zdravotní problémy způsobuje jen starším osobám a obézním lidem. Pak v tom samém roce v létě, ta miniaturní střapatá kulička, dala pokoj a jela na dovolenou stejně jako většina z nás. Řádně se zrekreovala a v plné síle na nás zaútočila znovu po prázdninách.

 

No a od té doby je vlastně scénář stejný, děti nesmí do školy, nejprve roušky pak dvě roušky, respirátory, zákaz vycházení, karantény, všelijaké omezení, nařízení, ruce, rozestupy, desinfekce a srdcervoucí tiskovky vládních zastupitelů.

Žádná léčba, někdo vymyslel že se ten vir dá umlátit dýchacím přístrojem a nebo že ho vyženeme mimotělním oběhem. No, realita.

 

Tak….

 

To by bylo asi v součtu zhruba vše co víme jak z masmédií tak i z široké veřejnosti.

Zapomněl jsem na něco? Možná ano, ale to už není tak důležité.

 

Teď tedy abychom se něčeho dobraly, pojďme teda použít metodu logiky.

 

Takže mezi lidi se dostane virus,

který nese ten slavný název covid 19 a je tak nakažlivý a snadno se přenáší že se nenašel vědeckými postupy na žádném povrchu, na poště, ani ve velkém obchodním domě. A zřejmě, protože skáče jen 1,5m s člověka na člověka tak jsme povinni dodržovat rozestupy 2m. Hmmm, tak dle logiky mi tu už něco nesedí?!.

Takže jak se přenáší….

 

Ale, vždyť byli nemocnice plné a jsou, a jsou plnější a plnější, řekl by na smrt vyděšený občan.

 

No fajn, viděly jste statistiky nemocných za rok 2018, 2019? Nic!, nic vážně, jen kovid, jen pár čísel, něco málo nemocných, kdy se zřejmě některý z lékařů dopustil chyby asi zrovna léčil jako doopravdy.

Chřipka, 0, tak závažné onemocnění kdy se kvůli chřipce zavírali nemocnice, umírali lidé a my jsme neměly ani jeden případ chřipky? Ony ty nemoce jako někam emigrovali před koviďákem?

Přijde vám to normální a logické?

 

Tak co se děje.

Z logiky věci pátráte po viru, který někdo přece musí zkoumat, aha, problém, on ho nikdo nezkoumá. Nejsou žádné studie, studie, které by splňovaly všechny parametry co mají mít a není, prostě není. Nikdo ho ještě neizoloval! Chápete?

Takže máme virus a nevíme co to je za virus.

 

Podíváme se na testování, co tedy testují a jak v nás hledají koviďáka.

Vynálezce rt-pcr testů Kary Mullis sám uvádí, že nejsou tyto testy určeny na hledání, detekci sars cov 2? Tento test byl vyvinut na segvencování genu dna. Odebírají nám tedy naše dna? K čemu?

Takže tu máme virus který asi není a hledá se v těle pacienta testem který k tomu není určený. Paráda. To už moc logické není a vzniká automaticky konspirace. No, nechme to zatím být a pojďme do tunelu vyhlížet světlo.

 

Světlo na konci tunelu a jediná možná záchrana je vakcína! Toto když slyším nebo čtu tak mám jak se říká lidově, hubu od ucha k uchu.

Vakcína co svět neviděl. Spíchnutá na koleni nebo už dopředu vyrobená, proč, na co?

Testama, co nejsou určeny na detekování kovidu který zřejmě neexistuje, tak máme vakcínu? Najdete mi v tom tu logiku?

 

Fráze o světle na konci tunelu říkají paradoxně i ti, co prožili klinickou smrt!

 

Ale máme tu pořád ty nemocné, ty co umírají.

Samozřejmě, zaslechly jste o stresu a strachu že je to obrovský spouštěč nemocí, i těch skrytých? A jak se léčí v nemocnicích? Ano, pořád stejně, bez léků. Máme málo kolem sebe stresu a strachu?

 

A nebo je to chemický, biologický útok na národy, když ano, proč to někdo neřeší, nešetří? Pokud se nad tím zamyslím, dojdu názoru že nás tu někdo potají likviduje, tak nebo tak.

Brání nám v dýchání, ve svobodném pohybu, kdo přežije roušky, vakcinaci bude totálně pod kontrolou?

 

Vplížil se nám do života fašismus, covidfašismus?

 

Závěrem zjistíme, že máme sice hodně otázek které nejsou fakty zodpovězeny ale o to víc konspirací které se za fakta můžou klidně vydávat, nemyslíte?

 

Jiří Kyndl okresní koordinátor Ústí nad Labem

24.3.2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 471 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat