Reklama

Moje 3 R

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Je smutné se od podzimu loňského roku dívat okolo sebe na čím dál tím více lidí totálně zblblých mediální propagandou a stupidní proklamací důležitosti 3R – roušky, rozestupy, ruce…dezinfikovat, mýt a mydlit a mydlit asi až do úplného vymydlení, dokud nebudeme mít všichni místo mozku z covidu kostku! Potkávám je denně na ulici, nad respirátory jen prázdné pohledy, vyděšení, strach, únava, bezmoc…..a přitom by stačilo tak málo, jen zvednout hlavu, odhodit ten kus odporného škodlivého hadru z obličeje, nadechnout se, usmát se…a zapojit mozek, protože normální je volně dýchat!

Celé podvodné divadlo s testováním čím dál více ukazuje, že většina lidí je zdravých, to jen dočasní mocipáni potřebují co nejvíce naplnit svá bankovní konta bez ohledu na zdravotní důsledky nás obyčejných lidí, proto jsme nuceni se dusit vlastním vydýchaným vzduchem a zadělávat si evidentně cíleně na daleko větší zdravotní problémy. Přesto se stále najdou obhájci, u kterých máte pocit, že s respirátory snad i spí.  A všimli jste si, jak dokážou být hysteričtí, agresivní a útoční a pokud se objevíte v jejich blízkosti bez zakrytého obličeje, tak vám přejí okamžitě to nejhorší, nejlépe smrt?

Oproti tomu normální lidé, kteří stejně jako já, chodí vždy všude krom chviličky v MHD či obchodu bez roušek (aby nevyvolávali zbytečné konflikty a respektovali druhé) to neřeší, projdou okolo, usmějí se, respektují je a nepřejí takovým lidem nic špatného.

Z mnoha životů zmizela radost, srdečnost a pod dalším hloupým heslem kolektivní imunity bychom, podle vlády, měli všichni přijmout kolektivní vinu a odpovědnost a vymydlit si asi mozky do zblbnutí.

TO TEDY V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ! NORMÁLNÍ JE BÝT ZODPOVĚDNÝ SÁM ZA SEBE A VOLNĚ DÝCHAT!

Já mám taky svoje 3 R a ty jsou pro mě zásadní a jednoznačná – RESPEKT – ROZUM – REFERENDUM!

 

Libor Velek – okresní koordinátor Brno.

25.3.2021

 345 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat