Reklama

Popírač

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Popírači

V návaznosti na článek konspirace a fakta narážím na označování a nálepkování mé osoby, co mám jisté pochybnosti o existenci covid19 za popírače.

Když se s někým bavíte řekne vám “ ale já nepopírám kovid „, takže to pro mě znamená, že už ho viděl v nějaké prověřené vědecké studii, že teda je na něj vyvinut odzkoušený lék, nebo léty prověřená vakcína. Ale ani o jednom z uvedených nemáme ani páru.

 

Nebo se tu budeme bavit o koronaviru, kterých je několik a jsou tu s námi, byly a budou, stejně jako chřipka. Stejně jako každý vir mutuje.

Proč se až fanaticky vyzdvihuje některý z nich, který tu je s námi stejně jako chřipka. Už teď je jasné, že chřipka a ta její pravá tvář je výrazně nebezpečnější a smrtelnější, než koronavir a jiné respirační nemoci. Proto “ popírači “ označují kovid jako chřipečku.

Účelem mých článků není postavit vás na stranu popíračů, nebo nepopíračů, ale k uvědomění si, se nad tím zamyslet, začít přemýšlet, nekonzumovat vše co vám předloží, protože vláda a média pak vámi jednoduše manipulují. Proč mají vůbec potřebu s vámi manipulovat a jaké mají plány a cíle?

Proč se tu v tichosti rozkrádá a rozkládá stát? Proč za to nikdo nenese právní odpovědnost, jak je možné, že bohatí bohatnout a chudí více chudnou. Jak to, že ničí budoucnost našich dětí? Proč se tak strašně rychle tlačí na očkování, to jako pak koronaviry zmizí? Nebo to bude stejné jako s očkováním u chřipky.

To jsou otázky, na které hledejte odpověď. Ne na to, proč jedinci nenosí roušku nebo respirátor, oni už ty odpovědi znají.

Nejde tu totiž o žádný kovid, ani o vaše zdraví.

Takže ano, jsem popírač.

Jiří Kyndl okresní koordinátor Ústí nad Labem

26.3.2021

 280 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat