Reklama

První konference Referendum ČSR – Občanská jednota ze dne 27.3.2021

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Bydlím dočasně s Jindrou a ráno jsme si dali budíčka na 7 . 15, abychom v klídku vyrazili na osmou. Murphyho zákony však fungovaly skvěle a začalo se kazit , co se dalo. Nejdřív baterie na autě nechtěla točit a tak rychle pro startovací zdroj a nešlo to. Tak pro moje auto přistavit a různý zmatky okolo jako : Zavolej Jirkovi , kde je tady baterka :-)) – tu prostě v takový situaci hned nevidíš , že jo.  Povedlo se , ale zase kontrolka vykazovala závady jako: Palivový filtr a ještě jednu a zřejmě i mazání, protože Jindřich šel dolít olej. 

 Vyjeli jsme i s upozorněním jet na servis a to jsem to už viděl bledě. Zastavil a odpovídám mu, že nafty je dost a vracíme se a krabice z mého auta vyměnit s krabicemi knih a jiných věcí na konferenci s krabicemi v mém autě, ve kterém napůl bydlím. Po ránu si lepší akci nemůžete přát :-))  Začalo pršet a dobře jsme si připomněli, že čerstvý déšť na silnici není to nejlepší na bezpečnou jízdu a nárazový vítr kymácel s autem s hučící výstrahou. A ku podivu jsme dojeli v pořádku – divné, že jo? 

Přivítala nás impozantní budova s vnitřními garážemi a pro mě to znamenalo splnit jeden z důležitých úkolů a to dopravit nás. Prostory garáží vykazovaly stopy času, ale né špatné údržby. Schodiště nahoru mě trochu zmátlo a s těžkou krabicí knih v rukou se nechtělo bloudit a bylo zajímavé zjistit , že schodištěm nešlo stoupat výš do pater,  ale dveře vedly na nádvoří , kde jsme použili jiný vstup s recepcí a šatnou. Tam nás přivítaly dlouhé stoly s bílými ubrusy a koberce tvořící akustické prostředí pokrývající i schodiště ve tvaru X. Dojem tedy podmanivý a cestou přes chodby, prostory přes moderní jídelnu obklopili dvoranu s vysokým stropem jak z pohádky. Lepší místo na začátek jsme si nemohli přát :-) 

Vjemy z průběhu a tématech, či perličkách bych s dovolením zanechal kolegům a kolegyním.

27.3. 2021      okresní koordinátor pro Rakovník                                                                       Jaromír Meško 

 502 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat