Reklama

Rozhovor s okresními koordinátory – Petr Polívka

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Dnes nás čeká rozhovor s druhým okresním koordinátorem z našeho týmu. Bojovník a chlap jako „hora“ Petr Polívka.

Těšíte se? Já ano…

Okresní koordinátor Liberec – Petr Polívka

Ahoj Petře. Jaký byl tvůj hlavní motiv přidat se do týmu okresních koordinátorů?

Můj hlavní motiv je hodně silný. Je to moje povinnost se něčemu tak odpornému, co se kolem nás děje postavit. Takže být koordinátorem je pro mě výzva, jak alespoň ve svém okolí, okresu něco změnit a ukázat lidem správnou cestu.

Co tě na této práci nejvíc baví a co tě nebaví?

Co mě na této práci baví – baví mě práce a kontakt s lidmi a protože to dělám skoro celý život, tak to pro mě není problém, navíc když mám zpětnou vazbu a vím, že práci dělám alespoň trošku dobře. A co mě nebaví na práci? To jsou hloupí a omezení lidé, ale to k tomu patří, protože nemůžeme být všichni stejní.

Bylo něco z čeho jsi měl obavy, když jsi na pozici koordinátora nastoupil?

Jestli jsem měl nějaké obavy na pozici koordinátora? Obavy jsem neměl, protože za svůj život jsem toho zažil mnoho a byl jsem v daleko těžších situacích. Jak říká moje žena – že jsem se v téhle práci našel 🙂

Proč sis vybral ze všech současných hnutí právě referendum?

Proč jsem si vybral právě Referendum ČSR? To je jednoduché, protože nabízí plán, má vypracovaný program a strategii a všechno to dává obrovský smysl. Je opravdu důležité si vše prostudovat a pak teprve člověk může pochopit, kdo nebo co je Referendum ČSR – Občanská jednota.

Co bys vzkázal, nebo poradil všem, kteří už vidí co se děje „pod rouškou“ a přemýšlí, že se přidají do boje proti covid fašismu?

Co bych vzkázal všem lidem, kteří procitají a chtějí bojovat proti covid-fašismu? Prostudujte si náš program a dostanete odpověď a pokud něčemu neporozumíte ptejte se, pokusíme se všem odpovědět třeba svými slovy tak, aby jste pochopili. Je jasné, že každý nechápe paragrafy a zákony. Jedno ale vím jistě, Referendum ČSR je jediná cesta, která nás může dostat z tohoto marasmu a můžeme začít od začátku stavět stát a vrátit mu hodnoty, abychom mohli být zase hrdí ČEŠI. Přeji krásný den všem a hodně sil do našeho společného boje.

 

Simona Lawandovská 29.3.2021 šéfredaktor Občanského týdeníku

 730 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat