Reklama

Sebastian

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Sebastian

Syn byl počat z čisté lásky a za to jsem velmi rád.Je to předmět mé spokojenosti,že jeho duše není poznamenaná.Byl mojí touhou,mým přáním a ani jsem nedoufal,že najdu ženu,co by se mnou chtěla dítě.Tomu předcházel vývoj mého života nezdarů ve smyslu nepodrobit se fungovat jako ovce a otrok. I když jsem si to pak musel jaksi vynahradit a skončil pracovat pro psychopaty.

Jeho pohyby jsem si natáčel na mobil na zobrazení ultrazvuku.Několik dní jsem strávil výběrem toho nejhezčího jména s požadavky na výslovnost s příjmením,zvláštnosti, která by měla dělat dojem jakému věřim že jméno představuje,aby děti měly co nejmíň možností vytvářet rýmovačky,a jeho zdrobnělina zněla hezky a sám mohl brzo říkat.Jméno po otci nepřišlo v úvahu.

Byl jsem štastný,že jsem mohl čekat na jeho porod a spát s jeho matkou v pokoji nemocnice. O slzách štěstí jaké mě provázely,když jsem se ho mohl dotýkat a šmiknul pupeční šňůru(mám ji schovanou v bedničce) bych nedokázal přirovnat k žádnému pocitu radosti. Jeho matce bylo hodně zle a až třetí den po vyšetřeních v nemocnici byla zjištěna tromboza u srdce a musela tam zůstat.Jezdili jsme za ní každý den a já tehdy měl strach,že tam zůstane nadobro a mě zůstane miminko a její tři děti,co měla svoje.Musel jsem všechno znát o péči a byl na to sám…úplně sám bez tetiček,babiček,kamarádek a její pubescentní děti nebyli schopný dodělat jednu věc a tak jsem to raději dělal sám.Když jsem dal vyprat,uvařil,umyl nádobí,pověsil prádlo,vyluxoval a uspal chlapce,tak mě čekal bonus uklízet po štěněti. Jinak dva psi chodili vedle s kočárkem.

Tak to šlo asi rok.Ona dvě práce a nefungující domácnost a ruply mi nervy.Řekl jsem jí,že je líná a pohodlná a že její děti jsou k hovnu lidi. Byl rozvod. Vazba na syna mi pomáhá překonat všechno.Ten ochranářský pud a láska je obrovská a řeknu první myšlenku,že jako Vesmír. On je můj Vesmír. Zpočátku jsem chtěl vytrhnout ohryzek řidiči traktoru,že projíždí a vzbudí mi syna v kočárku. Nicméně trošku skočíme a to už běžela střídavá péče po týdnech a tehdy začal kovid bordel. Do toho mi tam skočil někdo třetí,se kterým se jeho matka spojila proti mě jakožto kandidát do ČSSD uměl radit jak mě dohnat na dno a zničit mě. Normálně vážim 73 a tehdy jsem měl 62 kg. Pána řešila za vyhrožování s teleskopickým obuškem policie,ale pan Ivo Kubašta má v Modřanech známý.

Vrátili jsme se tedy zpátky k sobě v rámci usmíření,kdy litovala jeho jednání,když se vyslovil,že pokud nebudu přesně dělat to,co ona mi řekne,tak se mi něco hroznýho může stát a i Sebíkovi!!!

Teď už tam opět nejsem,protože jeho matka to opět přehnala a protože jsem se postavil všech zasraným komoušům,fašistům,globalistům,satanistům,konfidentům,tak jsem svůj účel splnil a to bylo svou přítomností u ní zajistit, aby se pan Kubašta nevrátil a nevychovával mého syna.Tímto chci říct,že se stanu katem každému,kdo se pokusí ublížit synovi a situace je taková, že si o to výše zmíněný řekli a už nemohu odpustit,zapomenout,žít v míru,přestat ve svým myšlení a kontrolovaném jednání.

16.3. Jaromír Meško – okresní koordinátor Rakovník

 569 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat

Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 3,137 zobrazení celkem,  2,357 zobrazení dnes

Číst více »
Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 3,138 zobrazení celkem,  2,358 zobrazení dnes

Číst více »