Reklama

Jak si může Hamáček dovolit tak nestydatě kroutit fakty…!!!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Prohlášení Referenda ČSR – Občanské jednoty

Jak si může Hamáček dovolit tak nestydaťe kroutit fakty… vyzvářet mezinárodní válečné napětí podle not americké tajné služby, na vodítku sionistů a ještě tak průhlednými bláboly, prý z útvaru Národní centrály proti organizovanému zločinu…. spíše detašovanému pracovišti nástupců STB, zakrytou pouze a to legislativně zástěrkou Policie ČR, ačkoliv její zaměření a její úkoly nepodléhají účelu, pro který zde Policie ČR existuje, ale pro účely skrytého odboru pro posluhu Aspen institutu, americké ambasády a pracovníkům CIA a NSA amercikých rozvědek.i

  • i málé dítě dnes ví, že zbraně a munice, která tam měla být, tam nebyla.
  • i malé dítě dnes ví, že výbuch měl zakrýt, že tam ty zbraně a střelivo nebyly.
  • nejen malé dítě ví, že soudruzi bývalí STB, napojení na mezinárodní ilegální obchod se zbraněmi zakryli stopy
  • nejen malé dítě dnes ví, že ty zbraně a munice skončili zejména v Sýrii v rukou Islámského státu.

Vlastizrádce, člen Aspon instutitu a spolupracovník americké i izraelské služby, zločinec a vlastizrádce Hamáček má tu drzost veřejně vystoupit, obvinit Rusko z diverzní akce, člověk zavádějící globální fašismus, poslušen cizí moci proti své zemi, státu a občanům své země si dovolí přisluhovat a vyvolávat tím mezinárodní válečné napětí, ještě navíc v době, kdy se NATO naprosto ostentativně připravuje krytí zad frontálního útoku ukrajinské armády na Donbas a  případné vyvolání válečného střetu s Ruskem?

Opravdu chceme vstoupit do dějin tím, že zavdáváme podnět pro vážné riziko vzniku 3. světové války? Opravdu si neuvědomujeme, že necháme-li tohoto zločince a další s ním, včetně Babiše i celého parlamentu, a  všech politických mafií v tom pokračovat, a stane se to, že budeme vymazáni v epicentru 3. světové války s povrchu zemského?

Opravdu chceme, aby se naši synové podíleli na případné naprosto zločinné válce a provokaci, aby tam umírali? Opravdu chceme, aby se nemohli ani vrátit domů v cínové rakvi, protože už nebou mít kam ty rakve vézt, protože i my tímto válečným zločinem budeme v důsledku opravdu vymazáni ze střední Evropy?

Pro koho? Pro vlastizrádce, schopného všeho, pro sabotéra České republiky dalším plánem sionistů, plnícím poslušně plán covid-fašismu? Začalo to falešnou pandemií, náhubky, infikovanými testy, má to pokračovat vakcínami způsobující smrt a čistku mezi našimi občany.

Pro co? pro zájmy cizí moci a pro ukázkovou lež s naprosto nesmyslným obviněním, že výbuch muničního skladu zařídili Rusové? Hamaáček dobře ví, kdo ty zbraně a munici prodal Islámského státu, dobře ví, kdo mu to nařídil a dobře ví, za jakou korupci zradil svojí zemi i občany. A nyní chce dát přiluhováním záminku k případné válce s Ruskem? Je idiot on nebo my, že to trpíme.

PS: Soudruh Vasil Mohorita, říká vám to něco? Jeden z hlávních aktérů podvodné STB revoluce 1989. Tehdy předseda UV SSM, Ten Mohorita, který jako pracovník britské rozvědky a pracovník izraelské tajné služby se může strhat, aby organizoval dnes, v současné době krytí Hamáčkovo podvodné falešné kampaně proti Rusku. Neříká vám to nějaké souvislosti?

Má Občanská policie mluvit dál … ??? Pracujeme sice na koleně jako občanští aktivisté s velmi omezenými možnostmi, ale i tak umíme říci, proč BIS neplní svou úlohu ochrany českého státu, když o Vasilu Mohoritovi i Hamáčkovi a jejich zločinné činností ví?

Chce BIS oficiální veřejnou zprávu o zločinných společních naservírovat i s důkazy? Schválně, zda splní svou povinnost ochrany ČR a objeví se to v oficiální zprávě pro Parlament nebo zda se bude moci strhat, aby to zařadila mezi dezinfomace?

Velitel Občanské policie, šéfredaktor Občanského Týdeníku a předseda Referenda ČSR.

Jindřich Tichý (bývalý důstojník kriminální služby)

PS: Ten diletantský vzkaz, že je škoda, že se nechceme přátelit s Izraelí jste mohli provést opravdu lépe. Jen jste zapoměli s kterými, sionisty, ty z Mosadu nebo ty ortodoxní? My se chceme přátelit s mírem a ne s válkou. Až přijdete s ratolestí, můžeme se bavit, pokud budete chodit s válečnou sekererou, umíme za ten mír i nasadit život. Tak moc neprovokujte. Abyste nebyli překvapeni, že z gojímů vyrostli válečníci.

Přeji  hezký den.

 1,901 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat