Reklama

My nemáme růžové brýle!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Snažil jsem se obecně vysvětlit jednomu pánovi myšlenky a cíle Referenda ČSR Občanské jednoty, ale evidentně nic nepochopil, protože jedinou jeho odpovědí bylo, že máme hodně do růžova zabarvené brýle.

Tak jsem se rozhodl vysvětlit mu to „z gruntu“:

Možná to tak na první pohled vypadá, ale víte co se říká: „Nezkusíš? Nepoznáš!“ Ústava České republiky hovoří jasně a dle platných ústavních zákonů je změna nejen možná, ale i realná! A PŘEDEVŠÍM co nejdříve nezbytně NUTNÁ!!!

V prvé řadě každému kdo má zájem doporučuji si pořádně nastudovat program Občanské jednoty, pochopit ho a dle vlastní úvahy a možností se zapojit, protože už není času nazbyt!

Čím více lidí se probudí a přestane se líně válet u hloupých Ordinací a Výměn manželek a spoléhat se, že to za ně „někdo jiný“ zařídí, tím lépe.

Jsou jen dvě možnosti, buď se na vše vybodnout, zůstat otrokem a ty pomyslné brýle vyměnit za černé a pomalu zaživa umírat, nebo ty zmíněné růžové zahodit a uskutečnit i to co se na první pohled zdá většině lidí nemožné! Jules Verne byl také před 150 lety považován za blázna a snílka, a přitom téměř vše z jeho fantastických románů se už dávno stalo skutečností…

Všichni dobře víme, jak dnes funguje svět, hlavní slovo měly a mají peníze a samozřejmě jsou naprosto za vším.

Přestože máme platnou Ústavu a dle platného práva by se nic z toho co se tu celé roky děje nemělo dít! A proč se děje? Jednoduchá odpoveď – kdo jmenuje soudce, jak pak a v čí prospěch rozhodují zkorumpované soudy? Proč nemáme na sobě nezávislou moc zákonodárnou, výkonnou a soudní, proč vše musí být propojeno, proto aby se mohlo rozhodovat vždy pouze v zájmu vládnoucí politické mafie?

Kdo a jak ovlivňuje voliče a koho tedy volí občané? Toho, kdo má lepší reklamu!

A kdo má lepší reklamu, kdo řídí i sčítání volebních lístků? Ten kdo má peníze. Kdo šéfuje a odvolává policejní ředitele? Kdo a v čím zájmu si vybírá ministry a jejich resorty? A kdo má peníze a tím pádem i moc vše ovládat? Politické mafie navázané na zahraniční tajné služby, neziskovky atd.   

A tak pořád dokola a dokola…..každé volební období se na šachovnici mění figurky tak, jak je to v zájmu globalistů a lobistů cizích mocností potřeba, nikdy v zájmu voličů, obyčejných pracujících lidí.

Nevěřím, že by nám snad pomohl Tvůrce vesmíru, to my sami si musíme zjednat pořádek, protože nikdo jiný to za nás neudělá! Takže je to jasné, my nemáme žádné růžové brýle, víme, že je nejvyšší čas to konečně a defintivně změnit a nakopat jim prdele!  Kdo? MY! Kdy? TEĎ! Jak? PODLE STÁLE PLATNÉ ÚSTAVY A LISTINY ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD!

Libor Velek 11.4.2021

 

 189 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat