Reklama

Rodič, nebo?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Co vlastně dělá z rodiče skutečného rodiče?

Rodič, který nepřemýšlí nad důsledky?
Ten, který sklopí hlavu, protože strach, protože není jiná možnost, protože to přeci není nic tak hrozného.
No tak si to moje dítě tu roušku nasadí a bude v ní celý den, vždyť je to jen na chvíli. No a tak se nechá dvakrát týdně testovat, vždyť je to jen na chvíli a ničemu to nevadí.
Hlavně nepřemýšlet, hlavně se v ničem nerýpat.
Ale za důsledky tohoto všeho nenese zodpovědnost vláda. Až vaše dítě bude vychovávané v konsenzu otroka, to znamená, že vaše dítě získá v takto ranném věku informace do podvědomí „Ostatní si s tebou mohou dělat co chtějí. Jsi věc, která musí uposlechnout všemu, co nedává smysl, jen aby byl klid. Nemáš právo odmítnout.“
A jak si myslíte, že se vašim dětem s tímto nastavením v hlavě bude žít v dospělosti?
Jakou si myslíte, že bude takové dítě mít šanci se v životě prosadit? Žít podle sebe. Ne podle jiných?
Nebo snad myslíte, že toto se dítěte nedotkne, že ho to nijak neovlivní?
Že se mu toto vše nezapíše do psychiky?
Že si tyto informace neponese sebou v hlavě?
A toto jednou bude vaše odpovědnost. Už tam nebude vláda. Už tam bude jenom vaše dítě, které nebude schopné přes určité mentální memy, které získalo právě teď žít svůj vlastní život.
Pokud si myslíte, že toto není důležité, potom se velmi pletete. Dítě je jako houba. A nasává do sebe vše, jak se s ním jednalo a podle toho si utváří představy a přesvědčení o vlastní hodnotě, důstojnosti a o vlastním sebevědomí.
A jednou až budete mít dítě, z kterého vyroste dospělý člověk, budete tam stát, dívat se na něj a divit se jak je možné, že nemá žádné ambice, že před vším utíká, že neunese zodpověnost, že neunese žádné povinnosti, že fetuje?
A budete si říkat, jak je to možné, že vy jste přeci udělali vše, aby dítě bylo zdravé?
Jenomže vy jste udělali pravý opak.
Dospělý člověk a především rodič, pokud je sám dospělý, by měl především myslet na důsledky všech činů, které dělá.
A teď to napišu tvrdě, ale pokud toto nedokáže a je tak necitlivý a odpojený od vědomí toho, že každý čin má svůj následek, tak je sám ještě malé dítě a děti by mít radši ani neměl.
Protože vláda sice na dětech páchá zlo. Ale to zlo pořád není tak velké, jaké páchají rodiče, kteří přestanou svoje děti chránit tvrdou a nekompromisní rukou proti každému, který by se snažil jejich dítěti nějak uškodit.
Protože to je první a základní povinnost každého rodiče
A tuto povinnost má člověk o to víc, když lidem vládne banda psychicky nemocných psychopatů, kteří na člověka myslí až v poslední řadě.
Vážně jsou lidé takoví pudlíci s mašličkou na hlavě, že už nedokážou ubránit svoje děti před převýchovou v ještě větší otroky, než jsme my?
Vážně jsou lidé takoví mamánci a mazánci, že nedokážou nakopat do zadku každého, kdo se snaží dotknout se jejich dítěte?
A radši zavřou oči a nechtějí vidět, slyšet?
 Simona Lawandovská 12.4.2021 šéfredaktorka Občanského týdeníku

 416 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat