Reklama

Rozhovor s koordinátorkou Nikolou Lovašovou

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Dnes jsem si vybrala na rozhovor pro Vás okresní koordinátorku pro Příbram. Jsem zvědavá, co nám o sobě pozradí.

Rozhovor s okresní koordinátorkou Příbram Nikolou Lovašovou

1. Jak ses o referendu dozvěděla a co tě vedlo k tomu začít dělat koordinátora? Narazila jsem právě na článek od tebe, kde jsi psala, že jsou demonstrace platné leda vládě. Mimochodem zrovna den po návratu z demonstrace (která byla krátce řečeno divná) a vůbec se mi tam nelíbilo.

Dělat koordinátora jsem původně vůbec nechtěla, protože na FB napíšu tak 2 příspěvky do roka. Potom jsem si ale řekla, že není situace kdy si můžu vybírat. Prostě jsem překročila svojí komfortní zónu a dnes píšu příspěvky každý den.

2. Proč zrovna referendum?

Referendum proto, protože jako jediné ze všech mi ukázalo nejen cestu ven z toho co se děje teď, ale i z toho co tu bylo špatně i dávno před tím. Když už se chci aktivně podílet, pak s někým, kdo má jasné, čisté a propracované řešení, ne jen řeči. A tento kompletní plán má v současné chvíli opravdu jen referendum. Takže u mě nebylo co řešit.

3. Co konkrétně se ti nejvic líbí na programu referenda, nebo na samotné rekonstrukci státu, kterou referendum předkládá jako řešení pro náš stát?

Jednoduše to, že se na tom vůbec lidé můžou podílet. Pro mě je to čest, že k tomu vůbec můžu něco říct a je to samozřejmě i nová úžasná zkušenost, o které jsem si myslela, že vůbec není možná. 

4. Co bys vzkázala všem, kteří toto čtou a zvažují, zda se zapojit?

Neváhejte, zapojte se…
On totiž nikdo jiný, než my sami to k lepšímu změnit nemůže. Stejně všichni říkáte, že není koho volit, tak volte třeba sami sebe, pokud jste schopní.
 

5. Věříš na covid?

Nevím co to je :-))

 

Simona Lawandovská 8.4.2021

 493 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat