Reklama

Vyjdeš ven a nezemřeš

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Někde v České Republice v roce 2007.

Právě jsem se svou novou přítelkyní dokoukal film z budoucnosti a nebude se mi usínat s dobrým pocitem co kdyby se to doopravdy stalo a lidi z toho byli vyplašený jako ve filmu. Děj se začal odehrávat začátkem roku 2020 někde v Číně, kde jim utekl nějaký vir z laboratoře.

Ten vir se během měsíce roznesl po celém světě, no nějak to nechápu asi létal letadlem v klimatizaci, ale tam tvrdili že to přenáší lidé. Těm lidem normálně nařídili nosit roušky i ušité z hadru. No nevím jak to mohlo někoho chránit, ale prý jo. Do léta vir zmizel.

No jo, ale byl to dvou hodinový film do kterého museli něco nacpat a zaplnit čas, takže si vymysleli další zápletku na podzim. To stejný, najedou se zas někde vzal ten vir, který byl tak nebezpečný, že se musel udělat test špejli do nosu aby se zjistilo jestli ho člověk má. Docela sem se u toho i zasmál, oni tam normálně tvrdili že to může někdo mít a ani o tom nevědět a ještě někoho nakazit.

Táhlo se to celou zimu, lidi měli zákaz vycházení přes noc, nesměli kupovat kontaminované zboží jako třeba propiska a sešit, vir se šířil v malém obchodě kde byl jeden člověk a v narvaným obchoďáku vir nebyl. Dokonce to prý mohl chytit člověk, když byl sám uprostřed náměstí, proto vymysleli nosit respirátor který na to není dělaný. Dokonce tam na to vymysleli vakcínu.

Nějak jsem to nepochopil ten scenárista musel být úpně blbej, ale ta vakcína na ten vir nezabírala, ten člověk to mohl stejně chytit, sice by o tom ani nevěděl, ale mohl by někoho nakazit tak radši nosil respirátor. Jsem čekal nějaký mrazáky na mrtvoly v ulicích a ono nic. Stále tvrdili jak je to nebezpečný vir, přitom tu vakcínu ještě těm lidem museli nutit a ještě jim vyhrožovat aby si to nechali píchnout a bez vakcíny je nechtěli nikam pouštět, v ulicích hlídali vojáci se samopalem.

Docela to byla dlouhá nuda až na ten konec a doufám že nenatočí druhý díl, protože by na to už nikoho nebavilo koukat. Dopadlo to tak, že nějaká parta z okresů i přes všechny mutace toho viru s tou pandemii zatočila takovým způsobem, že najednou bylo po viru a ovce se rozutekli.

No ale ta pointa na konci by nikoho nenapadla. Ono se nakonec zjistilo, že ani žádný vir nebyl a vlády všech zemí si to jen vymysleli.

 

Robert Bárta – okresní koordinátor Praha východ

8.4.2021

 597 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat