Reklama

29.05.2021 “ Den dětí v Brně „

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Referendum ČSR Brno uspořádalo další v pořadí plánovaný „Den dětí“. Tentokrát opravdu těsně před termínem, který zná i kalendář. Akce se uskutečnila v malebné krajině brněnské městské části Medlánky, na letišti v Medlánkách. I přes krátkodobou nepřízeň počasí se tento den dá nazvat dnem s velkým „D“. A to svou jedinečností. Jakou? Pokud vidíte radost v očích dětí, spokojenost ve tvářích jejich rodičů, tak to je přesně ta jedinečnost okamžiku, kdy se dá napsat, že akce splnila svůj cíl. Množství zajímavých atrakcí a zábavy, kdy každý si našel to své, se dá definovat jednou větou : ve finále si to užily nejenom děti, ale i dospělí a všichni účastnící akce. Přestože se pro nemoc nemohl dostavit zpěvák Tomáš Ortel, velmi dobře zvládl svůj úkol DJ Libor, který v podvečerních hodinách roztančil parket.

• Tímto děkujeme Referendum ČSR Brno za perfektní přípravu a organizaci akce.
• Děkujeme všem, kteří dohlíželi na hladký průběh zábavní činnosti – atrakce pro děti a jak se zjistilo, tak i pro dospělé.
• Děkujeme všem sponzorům za odměny pro děti.
• Děkujeme DJ Liborovi za hudební produkci.
• Děkujeme všem, kteří i jinak pomohli k zábavě, při předváděcích akcích, kdy si všichni zúčastnění v závěru mohli říci : BYL TO SKVĚLÝ DEN ! A takových chceme, aby bylo více a nebyly jen mimořádně, ale opět se takové dny staly pro všechny součástí našeho života.

 

 

 215 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat