Reklama

V žádném případě….

AUTOR PŘÍSPĚVKU

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ!

Média hlásají, lidé jásají….už je to tady, konečně návrát k normálu, zase začneme žít, pracovat, cestovat, bavit se….

SKUTEČNĚ „K NORMÁLU“?!?

RADOST?  …jako z čeho? VDĚČNOST? …jako za co?  ŽE NÁM MILOSTIVĚ naše cizím zájmům zaprodaná „vrchnost“ VRÁTÍ SOTVA TŘETINU TO CO NÁM VZALA? …a my jim jako máme ještě děkovat, že nás ještě bude chodit hygiena či policie bezdůvodně kontrolovat a obtěžovat, když si zajdeme na zahrádku na pivko? Z jakého důvodu, z jakého titulu? Nejedná se tak náhodou o zcela evidentní PŘEKROČENÍ PRAVOMOCÍ veřejného činitele? Není to na okamžité podání trestního oznámení?  Takže NEVÁŽENÍ….V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ…………jednoznačně…..  NASRAT A ROZMAZAT!

NENÍ v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ PŘIJATELNÉ, aby se člověk při návštěvě hospody, koncertu, holiče, sportovního utkání či divadelního představení musel už navždy prokazovat negativním testem či potvrzením o očkování proti covidu nebo čemukoliv jinému! NENÍ K TOMU TOTIŽ NAPROSTO ŽÁDNÝ DŮVOD – ŽÁDNÁ PANDEMIE NEBYLA A NENÍ!

NENÍ v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ PŘIJATELNÉ dovolit politikům takto omezovat naše práva a svobody, tím spíše, že jsou protiústavní a odporují Listině základních lidských práv. A už v žádném případě o tom nelze mluvit jako o návratu k normálu! Proč se dík vytváření mediální hysterie a paniky má zdravý neočkovaný člověk cítit ve společnosti jako terorista a je mnohdy vyznavači nového „covidnáboženství“ takto označován? Proč těmto lidem vůbec nedochází, že o jejich zdraví zde vůbec nejde? Navíc to sami přiznávají – očkují se ne pro své zdraví, ale kvůli dovolené, kinu, divadlu, restauraci – nikomu z nich to nepřipadá ani trochu divné? Jsou skutečně tak hloupí, že to, co řeknou v televizi považují za jedinou možnou pravdu a testování lidí bez jakýchkoliv příznaků za aktuální normu a očkování za jako téměř svatý grál, protože to je nám teď MSM médii přesně takto předkládáno nebo je to jen jejich lenost a pohodlnost si získat skutečně pravdivé a relevantní informace i z jiných zdrojů?

NENÍ v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NORMÁL sklonit hlavu, podřídit se, udělat ústupek s ohnutými zády jen proto, že teď, v tuto chvíli a netušíc ani na jak vlastně „krátko“ nám je najednou někým něco povoleno, něco co bylo ještě před nedávnem naprosto normální a běžnou lidskou činností, něco nad čímž jsme se nikdy nepotřebovali ani zamyslet a připadalo by nám naprosto nenormální, aby si kdokoliv jen dovolil pomyslet, že by nás v něčem tak běžném jako je jít ke kadeřnici, do kina, klubu, hospody mohl omezovat a zakazovat nám to, když každému musí být jasné jen jedno, že příště už v tom „předklonu“ zůstanou natvrvalo a svá záda už nikdy nenarovnají, tak dlouho nebo třeba už navždy, tak jak si to novodobá vrchnost bude přát a pomocí – zneužítím nových technologií nás bude kontrolovat, omezovat, buzerovat a ovládat!

NENÍ v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ PŘIJATELNÉ se smířit s tím jen tak, podvolit se, nic proti tomu neudělat! Nebo vám ostatním, kteří ať už z lenosti či nepochopení myšlenky programu Občanské jednoty a především ti co nás máte za exoty a blázny je to jedno? Stále budete vymýšlet důvody, proč NEMÁTE ČAS a CHUŤ se zapojit, budete čekat až TO ZA VÁS UDĚLÁ NĚKDO JINÝ? V klidu zůstanete ve své komfortní bublině, stále bude pro vás důležitější sleva pár korun v obchodě než váš další život,vaše vlastní osobní svoboda?

MĚ to tedy V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ JEDNO NENÍ, já se s takovým „normálem“ nesmířím NIKDY! Moderní technologie používám běžně, jako každý z nás, přesto se jimi nenechám nikdy svázat a ovládat! NIKOHO na světě žádná politická funkce neopravňuje lidem násilím vnucovat testy, vakcíny, čipy, covidpasy a podobné zrůdnosti a následně je kontrolovat a pod pohrůžkou trestů a sankcí vyžadovat poslušnost!

SKUTEČNÝ ŽIVOT JE V REALITĚ, ne v MATRIXU a VIRTUALITĚ! Pakliže nám naše skutečné životy chtějí v zájmu své moci, zisků, svého pocitu nadřazenosti a blaha vzít, pak máme my, jako obyčejní lidé odvěké PRÁVO NA ODPOR a PRÁVO SE BRÁNIT všemi dostupnými prostředky!

 

Libor Velek, Brno – asistent krajské koordinátorky pro Jihomoravský kraj

 309 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat