Reklama

VOLBY. VOLBY? VOLBY!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Stalo se téměř každoročním pravidlem, že politická mafie v České republice žene voliče k urnám. A proč vlastně?? Jaký to má pro ony voliče, onoho voliče význam?? Změní se nějak jeho bytí?? Usnadní mu to jakýmkoli způsobem kontakt s kterýmkoli státním úředníkem??
V žádném případě. Po každých volbách, lhostejno, zda jsou obecní, krajské, parlamentní, senátní, jde pouze o jedno jediné.
Občane, buď poslušný a dej svůj hlas tomu, koho ti nabídneme. To my – rozuměj, mafiáni politiky, máme oprávnění vybrat, dodat a ty vhoď lístek a mlč!
Co na tom, že na politickém hřišti existuje nespočet uskupení, Bůh ví kolik tzv. politických stran a koalic, karty vládnutí jsou rozdány předem. Ono totiž občane – Kdyby takovéto volby mohly cokoli změnit, dávno bychom je zrušili! Přece si tahle uskupení nenechají do způsobu vládnutí a okrádání jednotlivce mluvit – lůzou z ulice!! Ta uliční lůza se stává v partajní rétorice občanem, voličem, pouze v tzv. volební kampani. Pak je občan zapomenut a opět je jen lůzou, které se lže, která je okrádána, prodávána i s půdou , po které chodí zahraničním korporacím, dalším, výše postaveným mafiánům, kterým se naopak klaní a lezou do pozadí ti naši, menší mafiáni. A tak každé volby dokola a dokola. Jen výměna – někdy, postaviček na orloji.

REFERENDUM – Občanská Jednota a v ní sjednocení svobodní občané hrdí na titul SVOBODNÍ – ve smyslu – hrdí – říkají a řekli – Takhle již NE!
Těchto lží, podvodů, voleb v režii politických mafií už bylo dost. Žádné takové již nepřipustíme!
Vyhlašujeme volby svobodné, kde hlas každého jednotlivce má stejnou váhu, volby, do kterých nebude vpuštěna žádná ze současných politických stran a jakýchkoli uskupení! Žádný jedinec, který se jakýmkoli způsobem podílel na současném zločinném systému, žádný rádoby odborník, který se spolupodílel na současném covid – fašizmu!!
.
.
PROTO s využitím Ústavy ČR, čl. 2, odst. 2 a 4 je plně odůvodněn článek 23 Ústavního zákona č.2, práva na odpor, pokud státní orgány selhaly.
. .
PROTO  se ustanovuje přípravný výbor organizace lidových voleb do PROZATIMNÍHO PARLAMENTU ČR, občanského Parlamentu, který bude po zvolení dle ÚSTAVY ČR nejvyšším orgánem státu!
.
VOLBY SE USKUTEČNÍ NA ÚROVNI NEJVYŠŠÍ, A TO OBČANSKÉ!

 531 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat