Reklama

Vzhůru do otroctví

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Vzhůru do otroctví

Píše se rok 2021 a naše země je uvalena do oblaků virové hysterie, kovidové hysterie.

Mecenášové v naší vládě, bránící za každou cenu naše zdraví, i za tu, že nás donutí chtít,aby nás mohla chránit. Někteří se podvolují, někteří se brání.

Pod rouškou se schovávají vyděšení a pod rouškou kovidového šílenství se pomalu a jistě plánuje neskutečné otroctví. Otroctví, které vyvede zemi a mocné z velkých ztrát, a to především těch finančních.

Vše, co jen bylo možné, bylo zlikvidováno nebo alespoň natolik eliminováno, že se těžko bude vzpamatovávat, vysátý státní rozpočet, položené podniky, prodejny, restaurace a hospody, hotely, živnosti, ekonomika státu.

Každý, kdo si uvědomí, a nahlédne na dno státních příjmů, musí mu být jasné, že se blíží čas prázdnoty. Takové, kdy se budou muset učinit kroky, aby se opět naplnila pokladna pro udržitelný chod státu.

Kdo ještě pracuje a má nějaký “ normální plat „, zjistí, jak moc málo mu bude z každodenní dřiny zbývat, jak každý bude donucen neskutečně zdražovat aby dohnal ztráty, aby mohl žít tak jako před tím. Jak se budou zvedat daně, z potravin, nemovitostí, paliva, tepla, vody, nájmů, vše jen proto abychom dohnali ztráty které naši zákonodárci způsobili.

Budeme zadluženi na desetiletí, spolu s našimi dětmi a vnoučaty. Budeme otroci v systému, který nám to připravil.

Jiří Kyndl

Krajský koordinátor 6.5.2021

 

 

 453 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat