Reklama

Maska

AUTOR PŘÍSPĚVKU

MASKA

 

Vážení filmový nadšenci,

nadpis nepojednává o slavné komedii s neméně slavným hercem, který je mimochodem mým velkým oblíbencem. Ani se nejedná o žádnou osobu, kterou denně potkáváme, takovou, co má zakrytou tvář čím si, co připomíná spíše ochranu před silným prachovým znečištěním.

 

Tento nadpis je o charakteru, o osobnosti, o povaze a lidském chování.

 

Již pár let, co s mým dobrým přítelem jsme přestaly chápat lidstvo jako takové, protože se začalo vymykat zdravému rozumu, chování jedinců, které spíše připomínají plácání se ve vlastním blahu, než zájmům vlastních rodin a svých blízkých.

 

Kamarád, pojem, co se stal prázdným slovem, nebo, z vlastního prospěchu jistý taktický vztah který má za úkol z dotyčného vyždímat co nejvíce. Přitom, kamarád je osoba, která je ochotna pro svého kamaráda udělat cokoliv. Ale dnes tomu tak není, kamarád nosí pouze masku kamaráda, kdy při každé příležitosti která mu nevyhovuje, je ochoten hodit vás přes palubu.

 

Ale ono to není jen o těchto vztazích, doba kovidová jasně ukazuje na ty, co masku nejčastěji nosí, co si jsou schopni zakrýt duševní obličej maskou falše a hrát s vámi hru dokud jim to vyhovuje. Ty nejhorší vlastnosti je obklopují s pocitem výjimečnosti a vážnosti, snadno a jasně jsou schopný atakovat vaší osobnost která se vymyká jejich kontrole.

 

Nikdy nebudu odpouštět faleš, lež, závist, která je vede nasadit si masku přítele, kamaráda nebo člena rodiny.

Nikdy nebudu hrát jejich hru na dobro když to potřebuje.

 

Všichni Ti, co sejmuli svou masku a ukázali pravou tvář, nebudu schopen přímého pohledu, Z OČÍ DO OČÍ.

 

okresní koordinátor Ústí nad Labem Jiří Kyndl 28.5.2021

 

 

 

 

 

 

 

 370 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat