Reklama

Večerní zamyšlení po reklamním bloku…

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Večerní zamyšlení po reklamním bloku….
Před chvílí jsem se zase vytočil, když jsem „opět“ viděl (už asi po stopadesátépáté) reklamu na „jedinou cestu“, kterou prý má být očkování! Diví se mi snad někdo? Co je to jiného než lžívá vyděračská a šmejdská rétorika, slibování, ale i pomyslné vyhrožování a podmiňování jakéhosi „nespecifikovaného normálu“ ze strany státu, ale i některých spoluobčanů?
Vakcína která zatím není řádně otestovaná a prokazatelně účinná, která je schválena pouze podmíněne a je zatím stále ve stádiu studia na nás, nedobrovolných lidských vzorcích, má být jen důkazem poslušnosti k systému, ne lékem, a už vůbec NE návratem k tomu co bylo, jak jsme dříve žili, k normálu!
Čeho tento ničím nepodložený smyšlený konstrukt dosáhl je, že si čím dál víc uvědomuji, jak nám neustále vědomě (bohužel i kvalitní podplacení nebo jen zmanipulovaní lékaři) lžou a podprahovým vnímáním se nám snaží vnutit a přijmout tuto falešnou hru, jako jedinou cestu, jak se vyhnout lockdownu a omezování našeho života. Bohužel spousta lidí na tuto lež dík nezájmu si zjistit a ověřit i jiné než MSM informace, dík nevědomosti a mediální manipulaci přistupuje. Hlavně na vesnicích a menších městech, všude tam kde jediným zdrojem informací je Nova, Prima, Česká televize a rozhlas.
Každopádně stále věřím, že je nás spousta , kteří rozhodně nehodlají přistupovat na takovýto nový „normál“, kdy nám stát bude dávat jakési propustky dík postupně zaváděnému digitálnímu koncentráku do jejich dávno připravené verze „normálního“ života, podmíněné dnes očkováním, zítra třeba tím, že nebudeme smět jíst maso, pít pivo či alkohol, nebo třeba jezdit autem….
Co má být na takovém životě „normálního“ fakt netuším!!!
Každý z nás dle Listiny základních lidských práv má zákonem dané právo sám zvážit výhody a nevýhody vakcinace a jako svobodný člověk se pak rozhodnout! Proto odmítám tuto špinavou hru hrát, i za cenu toho, že budu občanem druhé kategorie, se nehodlám těmto šmejdským praktikám podvolit!
Nebo VY snad skutečně chcete dál už jen takto žít a bude vás všechny těšit, že nikdo nikdy nebude vědět, kdy se mu naší novou „vrchností“ ve státem zřízené povinné mobilní aplikaci rozsvítí červená, protože zrovna neprokázal novým elitám-státu svoji loajalitu, podřízenost a poslušnost?🤔
Libor Velek – asistent krajské koordinátorky, Referendum ČSR Brno

 

 274 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat