Reklama

AKTUÁLNÍ INFORMACE 5.7. 2021

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Zpráva z Hodonínska, obec Hrušky:

V obci Hrušky, kde stále vlastnoručně pomáhá místopředseda J. Trojovský a další dobrovolníci je zajištěno zásobování potravinami, rozvoz jídla i nápojů pro dobrovolníky.

Radnice, zastupitelé – kromě jiné činnosti, jsou ve střehu před spekulanty s nemovitostmi. Dobrovolnická činnost je organizována a stále je potřeba.

Byla předána částka, vybraná členy Referendum ČSR- Občanská Jednota, 49.500 Kč přímo konkrétní osobě, jak bylo odhlasováno. Jedná se o starší paní, která přišla o celý dům, který bohužel neměla pojištěný.

Na místě funguje obrovská soudržnost místních lidí. Ti, kteří měli to štěstí, že je katastrofa minula, ubytovali sousedy, kteří přišli o všechno. Tato soudržnost pomáhá dotčeným psychicky zvládat situaci a dokazuje sílu lidí, kteří se spojí!

Zpráva o blokaci našich členů:

Jistě jste zaznamenali plošnou blokaci na FB lidí kriticky smýšlejících s vlasteneckými názory. Samozřejmě se to týká i našich členů a informací o Občanských volbách do Prozatímního parlamentu, nezávislých na politických mafiích, které připravujeme!

Máme předem, dlouho dopředu, připravený informační kanál, vlastní nezávislé médium Občanský Týdeník.

Hlavní

Využijte proto tuto možnost, psát v Občanském Týdeníku. Je nutné se zaregistrovat. Když potom otevřete svůj článek, je tam tlačítko sdílet, stejné, jako na FB, ale je to u nás na webu a proto do něj FB nemůže vkládat omezení. Sdílejte tímto způsobem.

Informace k Občanským volbám:

Zahajujeme distribuci druhého dílu volebních novin, kde jsou přesné informace pro kandidáty i voliče, jak postupovat při volbách a také připomenutí právních i názorových východisek Občanských voleb do Prozatímního parlamentu.

Je tam také připomenuto selhání vládních činitelů a jejich vlastizrádné trestné jednání. Dále vysvětleno, že mimoparlamentní strany jsou účelová opozice, která hraje stejnou hru s vládou, proti které se údajně vyhraňuje a že u alternativních vlasteneckých stran se jedná o tajnými službami řízenou aktivitu, která má za cíl rozmělnit vlastenecký odpor. A jak tomu všemu asistují média…

Na našem webu je návrh Prozatímního zákona, který je potřeba připomínkovat i členy. Je to začátek naší práce v Prozatímním parlamentu a práce pro naši budoucnost!

https://www.referendum-csr.cz/dok-1/zakony/zakon/prozatimni_zakon.pdf

Naše volby otevírají bránu k vrcholu toho, co by občané mohli mít… K systému a státu, který pracuje pro nás, kde všichni mají dostatek toho, co potřebují a mohou si tak dovolit rozvíjet ty pravé hodnoty lidství. Žít život, který dává smysl!

Máme možnost kandidovat a volit sebe! Máme možnost udělat v této zemi pořádek a obnovit ty hodnoty našeho státu, se kterými byl založen! Záleží jen na nás, zda tuto možnost využijeme!

5.7. 2021

volební zpravodaj Mariana Velčovská, koordinátorka okresu Uherské Hradiště

 

 

 598 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat