Reklama

Budoucnost našich dětí

AUTOR PŘÍSPĚVKU

.

5.7. – K ZAMYŠLENÍ

Všechny vás zdravím. Je nás tu opravdu hodně. Ale aktivních členů je jen pár. To je vám všem opravdu lhostejné co s námi bude ? Opravdu vám nikomu nezáleží na budoucnosti vašich dětí ?
Když jsem se o REFERNDU ČSR dozvěděla – zajímalo mě to, ale asi jsem to jako vy neaktivní brala také s rezervou. Že se stejně nic nezmění…. Ale čím víc jsem se o to zajímala, ten čas si udělala a četla. Tak jsem se také ráda zapojila jako aktivní člen. Posléze jsem se chtěla věnovat ještě víc a to se stále snažím !
Buďme klidně sobečtí – stačí si položit jednu prostou otázku : “ Je mi jedno, co moje dítě čeká ? “ Doufám, že všichni nebo většina si odpoví NE ! Není mi to jedno ! I toto byl takový ten „hnací motor“ , který mě přesvědčil, že to nemůžu jen tak nechat být. Nehledě na okolí, to se mi taky většina smála “ Jsi se zbláznila ? Cpeš se do politiky , která tě nikdy dřív nezajímala ?“ Opět jsem měla rychlou odpověď – „Dřív jsem tu možnost se pokusit něco změnit neměla“ Teď ji mám! Teď ji máme my všichni ! Ať už jsme uklízečky nebo ředitelové…. Prosím vás jménem vašich dětí, nedovolte to ! Nedovolte, aby s nimi bylo zacházeno jako s věcmi ! Už jen ty děti – loni jsme kývli na nošení roušek ve školách, letošní rok pod podmínkou testování, tak příští rok budeme stát fronty v očkovacích centrech ? Za sebe a svou rodinu říkám NE ! Já ani moje rodina nejsme pokusní králící někde v laboratořích. Nevěřím tomu, že to je něco dobrého.
Zamyslete se prosím všichni nad tím, co mě užírá neustále. Ať ráno vstávám nebo večer jdu spát, pořád nad tím přemýšlím. Jak to zlo ukončit. A vrátit lidu zpět svobodu ! Teď máme tu šanci, která se nebude opakovat. Nemávejte nad tím rukou. Pak se budeme tlouct do hlavy, ale už bude pozdě !

Krásný zbytek dne všem. Vaše krajská koordinátorka Vysočiny Lenka Hrubá (aknel)

 356 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat