Reklama

HANBA NÁM VŠEM!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Hanba všem, kdo sedí doma na zadku a nechávají si zavádět fašismus!
Hanba všem, co si myslí, že nucení testů, roušek a vakcinací je v pořádku!
Hanba každé jediné matce, co pošle dítě do školy za podmínek testů a roušek!
Hanba policajtům, ředitelkám a učitelkám, co se podvolují a zavádí fašismus u těch nejmenších, co máme nejvíce chránit!
Hanba každému občanovi ČR, co se prohlašuje za vlastence a přitom skloní hřbet před “ elitami “ a podrobí se každé blbosti!
Hanba všem, kdo jdou do hospody, restaurace, na plavčo místo toho, aby bojovali za svojí svobodu!
Hanba všem doktorům a zdravotníkům, co vidí pravdu a neřeknou jí!

Na co sakra lidi čekáte?! Až bude u každého obchoďáku stát příslušník armády a budou vás střílet, protože nebudete mít vakcínu nebo negativní test?! Myslíte, že je to přitažené za vlasy? Ale není. Vždyť se podívejte, jak naše vláda zcela okatě porušuje zákony a policajti, místo aby je zatkli, tak s tím nic nedělají! Tudíž v tom jedou s nimi! Není náhodou v Ústavě psáno, že pokud někdo odstraňuje demokratické složky státu nebo pokud někdo jedná protizákonně, máme právo se postavit na odpor?! Tak kde jsou ti lidé v odporu?!!! Pokud vidím, že můj nadřízený jedná protizákonně, jsem povinnen ho nahlásit nebo na něj podat TO! Tak kde jsou sakra ty žaloby?! To si to opravdu necháte líbit?! Vy, co ano, nemůžete vědět, co slovo svoboda znamená! Svobodu vám nemůže určovat politik! Nemůže vám vymezovat, že budete svobodný když si necháte píchnout vakcínu! Svoboda je základní lidské právo! Stejně jako základní práva a svobody, které jsou dle Listiny práv a základních svobod nezcizitelné, nezadatelné, nepromlčitelné a nezrušitelné. Každý má právo, aby byla zachována jeho lidská důstojnost. Je důstojné nosit zcela neefektivní roušky a respirátory? Je důstojné se do konce života několikrát týdně rýpat ve frňáku kvůli testům?!!! Samozřejmě, že ne! A kdo řekne, že ano, ten ani nemusí žít. A když vláda porušuje mojí lidskou důstojnost a moje základní lidská práva a svobody, za těchto podmínek, které jsou neodůvoditelné, protože nikdo existenci viru dodnes neprokázal, pak je to VLASTIZRÁDCE a měl by být trestně stíhán. Proč teda celá poslanecká sněmovna už dávno nevisí?! Nenechte se mýlit, jedou v tom všichni do jednoho, i ti rádoby lidumilové, co nám údajně chtějí pomáhat. I ti mají stejného pána.

Proč věříte nějakému miliardáři?! Myslíte, že mu jde o vás?! Proč věříte politikovi, co bere čtvrt milionu a přitom evidentně nedodržuje nařízení NSS?! Čím si získali vaší důvěru?! Tím, že jsou jejich ksichty dnes a denně v televizi nebo v bulváru? Odkdy se takto získává důvěra?! Přestaňte se konečně nechat ovládat strachem! Vystrčte konečně hlavy ze zadnice! Nikdo jiný, jak my občané to za nás neudělá! My jsme klíč ke všemu, my jsme klíč k naší svobodě.

Já takhle žít nechci. Vidím, co z toho vyplývá. Proto na to už spoustu měsíců poukazuji. My jsme ale národ neponaučitelný. Dokud si nezažijeme několikaletý teror a doslova boj o život, dokud neumře stamiliónů lidí, ať po vakcíně nebo díky následnému stannému právu, co se tu zavede, lidé neprokouknou. Jsou jako Židy, co se jen šli osprchovat, co jen nastoupili do dobytčích vagónů za lepší prací a vůbec jim nebylo divné, že to jsou dobytčí vagóny! Minulost se opakuje stále dokola právě proto, aby jsme si vzali ponaučení a aby jsme toto už nikdy nedopustili! Dokud si ale necháme cupovat Listinu práv a základních svobod a naší Ústavu ČR kvůli údajně extrémně nakažlivému a nebezpečnému viru, který dodneška nebyl izolován, tudíž ani nemůže existovat, pak si vše, co nastane zasloužíte. Pak nemáte nárok na svobodu. Pak ale nemáte ani nárok na to, aby jste brečeli a bědovali, že jste s tím nic neudělali, když to šlo. Je to volba každého jediného z nás. Pokud se podvolujete fašismu a myslíte, že je to v pořádku, tak si v něm žijte a užívejte si ho. Já v tom žít nebudu. Pro svobodu svojí a svých dětí položím život. Smrti se nebojím. Ráda umřu jako svobodný člověk, co se nenechal ovládat strachem a bojoval. Bojím se pouze toho, v čem a jakým způsobem budou žít naše děti.

27.7.2021

Okresní koordinátorka Kladno Pavlína Fořtová

 730 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat