Reklama

Je tohle normální?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

.

Potkávám spoustu lidí, sem tam vyslechnu i nějakou diskuzi a pořád přemýšlím, proč téměř málokomu vadí, že se tu neustále udržuje stav pandemické pohotovosti bez pandemie? Je to snad normální? Většina lidí se tváří, jakože mít tlamokryt je vlastně naprosto v pořádku a pokud se v obchodě či MHD objevíte „na ostro“ a s úsměvem, tak to zděšení v očích mnoha lidí evidentně majících pouze jednostranné oficiální informace je už pomalu na zvláštní diagnózu. Podle dlouholetých platných norem platilo a stále platí, že epidemii vždy vyhlašuje výhradně a pouze hygiena, nikoliv politici a přestože čísla týkající se údajného a hodně diskutabilního virového onemocnění nevykazují ani okresní měřítko, jsou stále po celé naší republice udržovány i samotnými lidmi plošné debilní zákazy, příkazy a omezení – tady se přesně v praxi ukazuje Jindrovo rčení, že „my si ten covidfašismus vlastně zavádíme mezi sebou dík samozvaným ochráncům té „jediné“ pravdy sami“!

 

Politici se určitě smějí, jak je spousta „ovčanů“ tupých a v médiích jsou už i dopředu avízovány scénáře pro podzimní návraty dětí do škol a zaměstnanců do práce! Má snad onen „úžasný epidemilogický tým Sníh“ křišťálovu kouli, nebo se jedná pouze o stále dokola se opakující mediální manipulaci (dle jakýchsi výpočtů matematiků nemajících s realitou života naprosto nic společného)  s národem několika dobře podplacenými nebo finančně zainteresovanými „rádobyodborníky“ k vyvolání co největšího odporu a nenávisti veřejnosti informované pouze MSM médii k zahraničním dovolenkářům a neočkovaným?

 

Evidentně je jen jeden jediný důvod, prostě se TO pár pochybným odborníkům ve spolupráci s politiky zalíbilo – ovládat a donekonečna rozdělovat lidi lživou propagandou o jakémsi údajném virovém onemocnění, při jehož léčbě zemřelo spousta pacientů ne v důsledku nemoci, ale na špatný a neadekvátní postup léčby – což se samozřejmě oficiálně nikdy nepřizná, protože pak by se toho muselo přiznat podstatně víc! Proč asi byly zakázány pitvy zemřelých (údajně na nebo s cov*dem) je myslím každému normálně uvažujícímu člověku nad slunce jasnější.

 

GPDR se užívá v poslední době jen tehdy, když se to politikům hodí, právo, ústava a zákony jsou pošlapávany, aktuálními protizákonnými a protiústavními nařízeními jsou dotazovány informace, na něž nikdo, krom vašeho lékaře by neměl mít žádné právo – to vše víme, jediné co nevíme, jak se proti tomu úspěšně bránit. Zkorumpovaná moc běžnému občanovi téměř nikdy nepomůže, přesto je nutné a potřebné to nevzdávat a podávat na tyto samozvané a aktivní lidové kontrolory trestní oznámení.

A hlavně – dobře si je zapamatujte – po našich Lidových volbách Referenda ČSR Občanské jednoty jim to spočítáme i s úroky!

 

Libor Velek, asistent koordinátorky pro Jižní Moravu

 522 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat