Reklama

JSME ZBABĚLÝ A HLOUPÝ NÁROD ?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

• Jsou lidé, kteří budou tvrdit, že něco nejde, aniž by to zkusili. Svůj boj tím předem prohráli a dá se říct, že si tu prohru i zaslouží. Nikdy nebudu podporovat názor, který nás stahuje ke dnu. Vidím to tak jenom já ?

• Jsme zbabělý a hloupý národ. Česká republika je ztracená, není co zachraňovat. To jsou nejčastější reakce a odpovědi, když předložím způsob, jak se můžeme postavit na odpor.

• Na druhou stranu tady máme hnutí, která věří, že intenzivním odporem probudí ostatní. Moc bych jim ten úspěch přála, ale tím se nezmění celý zkorumpovaný systém. A to je opravdu nezbytné !

• Přestaňte věřit pomluvám a zamyslete se nad programem, plánem i cílem Referenda ČSR – Občanské jednoty. Kandidujte v našich volbách, nebo alespoň hlasujte. Všechny informace jsou veřejné. My se necpeme mezi mafii v Parlamentu !

• Uskutečnit naše opravdové Referendum, není nesmysl. Volby v říjnu nic nezmění, ale na to si musí každý přijít sám. Není snadné lidem vysvětlit, že nic už nebude takové jako v době, kdy se nemusely nosit náhubky.

• Zkuste se zeptat sami sebe, jakou budoucnost přejete svým dětem ? Máte je vůbec rádi, když stále přihlížíte a dokonce spolupracujete na porušování jejich práv ? Odmítám vám porozumět, protože už dávno všichni víme, že není žádná pandemie !

• Naše země umírá, bylo o tom rozhodnuto už v roce 1989. Všechno byla jedna velká lež a vy jste to za těch 32 let nepochopili ? Spoluobčané, nedovolte této vládní mafii dokonat dílo zkázy !

20.7. 2021

Monika Szwachulová – okresní koordinátor – Referendum ČSR Jihlava

 1,379 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat