Reklama

Kdo ještě váhá…….

AUTOR PŘÍSPĚVKU

.
Nikdy, nikdo ještě v naší historii československé, české země neprováděl tak výjimečný projekt, jako jsou OBČANSKÉ VOLBY a už vůbec ne proto, aby se myslelo na národ jako celek a na vlast jako takovou.
V tak krátkém čase, zorganizovat a provést něco, co nikdo ještě nezkusil, je natolik výjimečné, že si to zaslouží tu nejvyšší pozornost. Kdo by si pomyslel s krátkým časovým odstupem, že se dá jednoduše tvořit stát takovým způsobem, že každý svobodný člověk, který má zájem a chce ve svobodné zemi žít a vychovávat své potomky, nemusí být ani inženýrem, doktorem a s podobnými jinými tituly, aby při dobré vůli nejen pro sebe, ale i pro ostatní mohl přiložit ruce k dílu a to bez jakýchkoliv větších překážek.
Kandidovat do občanského Prozatímního parlamentu, který je primárně zřízen k tomu, aby hlídal a chránil ústavu ČR a LZPS. Nejedná se tu tedy o žádné tvoření zákonů, ty bude navrhovat Prozatímní vláda, takže každý poslanec bude střežit navrhované zákony tak, že nebude hlasovat pro přijetí takového zákona, který není v souladu s Ústavou s LZPS a který by přímo nebo nepřímo ohrožoval svobodu člověka. Proto může kandidovat každý, stačí umět číst, racionálně uvažovat a umět si vyhledat a načíst potřebné informace. Stačí mít srdce na pravém místě a zájem podílet se na opravě, změně celého systému.
Předpokládá se také, že v dnešní době umí téměř každý zapnout počítač a ovládat jednoduché programy a internet. A jak to vnímáte vy? Já už jsem se zapojil, je nejvyšší čas aby jste se zapojili také.
Všechny informace naleznete na
www.referendum-csr.cz
www.referendum-csr.cz/volby
        Nebo vám kdokoliv z našeho týmu rádi poradí a pomůže.
Člen přípravného výboru Jiří Kyndl                                                                                              25.7.2021

 461 zobrazení celkem,  4 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat

Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 2,748 zobrazení celkem,  1,968 zobrazení dnes

Číst více »
Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 2,749 zobrazení celkem,  1,969 zobrazení dnes

Číst více »