Reklama

NÁS NEZASTAVÍTE !

AUTOR PŘÍSPĚVKU

.

• Naše volby jsou v plném proudu a vypadá to, že někteří ztrácí nervy, ale my to rozhodně nejsme. Jdeme hrdě vpřed za svým cílem a nikdo nás nezastaví !

• Chci se s vámi podělit o jeden zážitek, který vypovídá o hlouposti některých mladých lidí. Není tajemstvím, že si propagační letáky Referendum ČSR – Občanská jednota , dáváme na svůj plot. Do včerejšího večera s tím nebyl žádný problém.

• V sobotu jsme se synem měnily ty staré za aktuální. Visely celý den bez problému, občas se někdo kolemjdoucí zastavil a přečetl si je. V noci kolem druhé hodiny syn uslyšel hluk a otevřel okno, aby se podíval, co se to tam děje.

• Bohužel nebo spíš Bohu dík byl přímým svědkem vandalismu a poškozování cizího majetku ( našich letáků ). Mladým voličům Pirátů se zřejmě nelíbily a rozhodli se radikálně zasáhnout. Násilím je strhly a odnesli si je domů. Syn, který je narozený ve znamení býka, měl v ten moment rudou barvu před očima.

• Opravdu jsem se snažila ho zastavit, ale marně. Chytil je při činu a proběhla hodně bouřlivá a hlasitá výměna názorů. Letáky, ale máme zpět. Po malé opravě znovu visí a věřím, že to tak i zůstane. A co myslíte, jakou dohru to mělo ?

• Rodiče jednoho z těchto “ hrdinů dnešní doby „, se přišli omluvit. Moc dobře si uvědomují, že sousedské vztahy jsme vždycky měli bezproblémové a letáky máme právo si dát na svůj plot. Omluvu od voličů Pirátů nečekáme, stejně by nebyla upřímná.

• Tato doba nám opravdu ukazuje, kdo je kdo. Máte někdo podobnou zkušenost ? Co je vlastně tak nesrozumitelného pro naše spoluobčany v textech Referenda ČSR – Občanská Jednota ?

5.7. 2021

Monika Szwachulová

 447 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat