Reklama

Občanské volby – Fulla Lubomír

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Nezávislé Občanské volby

Ľubomír Fulla

Narodil jsem se na Slovensku a je mi 40 let Hned po vojně jsem začínal jako dělník ve výrobe kompresorů do ledniček bezmála 8 let.Další pracovní zkušenost byla v soukromní firmě, která se zabívala výrobou dřevěných šuplíku z masivu a také zakázkový nabytek.Já jsem tam dělal jako lakýrník 4 roky.

V roce 2013 jsem se přistěhoval do Čech kvůli práci , kde jsem začínal jako skladník na VZV v automobilovém průmyslu Lear Corporation do roku 2015.

Pak jsem začal jako obsluha svařovacího robota ve firmě Kion- Linde Pohony. Po 4 letech mi umožnili udělat zakladní kurz programování robota CLOOS, kde však nakonec po roce jsem byl nucen ukončit spolupráci. Situace která byla a pořád je způsobila moje nejdelší setrvání na úřadu práce a to 2 měsíce.

Moje aktuálni zaměstání je Škoda Transportation v Plzni, kde pokračuji jako obsluha svařovacího robota s možností programování.

Z osobního života prozradím, že mám syna na Slovensku, kterému je už 17 let a tady v Čechách mám teď dalšího syna, kterému je 1 rok. Koncem roka 2018 jsem koupil barák, který postupně dávam dokopy. Mezitím jsem se rozvedl a teď mám v pořadí už třetí manželku, s kterou tady šťastně žijeme třetí rok a máme 2 holky a kluka, který je náš společný.

Moje záliby jsou hlavně příroda a zvířata a když můžu tak trávím hodně času v zahradě, kde si hodně vypěstují sám nebo práci kolem baráku a renovaci starých věcí jako je nábytek. S rodinou hodně chodíme do lesa,město využivame jen na nákupy.

V politice jsem se nikdy neangažoval, jelikož mi to bylo proti srsti. No to co se děje v posledných měsícich mě hodně znepokojuje hlavně kvůli dětem a financím, proto jsem se rozhodl vstoupit do referenda jako kandidát .

Na základě všeho co se teď děje plánuji nadále zůstat v České Republice

 529 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat