Reklama

Občanské volby – Hejtík Vítězslav

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Nezávislé Občanské volby

Jmenuji se Vítězslav Hejtík.

Narodil jsem se 22. dubna 1975 v Praze 8. Od útlého věku bydlím v obci Líbeznice, okres Praha-východ. Moje mamka skoro celý svůj profesní život věnovala práci u pošty přímo v našich Líbeznicích. Můj táta naopak zase skoro celý život pracoval ve firmě na výrobu vrtulí pro letadla. Nyní si oba moji rodiče spokojeně užívají důchodu. Mám jediného sourozence, staršího bratra, který pracuje ve stavební firmě.

Základní školu jsem vychodil v Líbeznicích. Poté jsem nastoupil na čtyřletý učební obor s maturitou mechanik-elektronik. Maturitu jsem úspěšně složil v roce 1993. Vidina pokračovat dál na vysokou školu mě nikdy nelákala.

Naopak se ozvala povinná základní vojenská služba. Narukoval jsem v lednu 1994. Bylo to již v době, kdy vojenská služba trvala pouze rok, takže na Vánoce 1994 jsem již byl doma jako civil. Na vojně jsem sloužil jako spojař a po celý rok jsem hrdě odolával jakémukoli povýšení. Z vojny jsem si odnesl samé hezké vzpomínky, ale hlavně jsem si odtamtud přinesl kamarády, s kterými se pravidelně do dneška vídám.

Po vojně mě čekalo mnohaleté zaměstnání v české telekomunikační společnosti v úseku interních datových sítí, nejdříve na pozici operátora nad ohledem provozu sítě a poté jako součást výstavby sítě. Ve společnosti jsem byl až do roku 2013, kdy i na mě dolehl trend nadbytečnosti a byl jsem odejit. Jako další stávající zaměstnání jsem našel ve výzkumném ústavu v oddělení pro zpracovávání zakázek na ozařování.

Jsem rozvedený a v současné době žiji šťastně víc jak deset let s partnerkou, se kterou vychováváme naší desetiletou dceru. Z předchozího manželství jsem si odnesl jako prvorozeného potomka syna, které mu je nyní patnáct let.

Mezi mé zájmy, u kterých velice rád relaxuji, patří hlavně hudba a filmy a když už se hodně nudím, tak si najdu čas i na knížku. Ve volném čase se samozřejmě věnuji své rodině, potažmo se rád vídám s kamarády ze svého nejbližšího okolí, případně i bývalými kolegy ze zaměstnání, s kterými si i po těch letech mám stále co říct.

V Líbeznicích, dne 12.7.2021

Vítězslav Hejtík

 

 

 296 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat