Reklama

Občanské volby – Koňařík Petr

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Nezávislé Občanské volby

Koňařík Petr

Jsem svobodný, bezdětný narozen v r. 1974. Narodil jsem se do rodiny, kde byl otec sklář, matka zdravotní sestra a děda a babička soukromí zemědělci.

Takže k zemědělství mám od malého dítěte velmi silný vztah. Vyučil jsem se sklářem a dodělal si dálkově
maturitu. Po vyučení jsem pracoval v Moravských sklárnách Karolinka. Po pár letech jsem odešel do jedné z prvních soukromých skláren postavených na Vsetíně. V roce 1997 jsme si založili s otcem a
jedním společníkem vlastní sklárnu.

Pracoval jsem chvíli v zahraničí, po návratu podnikal. Později se vrátil ke sklářství ve Vizovické sklárně.
V roce 2016 jsem dostal nabídku pracovat v Praze v Technické správě komunikací hl. města. V roce 2018 jsem při zaměstnání začal vyrábět modřínový štípaný šindel.

Mé politické a vlastenecké smyšleni započalo už po ,,revoluci 1989“ a od doby, kdy mohu volit. Dříve jsem volil KDU, protože jsem věřící a z rodiny drobných zemědělců, byl jsem i člen, ti mě velmi zklamali a ze
strany jsem vystoupil.

Poté jsem se stal členem SPD, ale členství jsem také ukončil letos v červnu. Obě strany mě velmi zklamaly. Z lidovců se stali probruselští poskoci a u SPD mě zklamal jejich alibismus a nečinnost. Vlastenectví pro mne znamená hrdost na svou vlast, na soběstačný stát s kvalitním zemědělstvím, které pokryje potřeby státu a má i kvalitní průmysl, který živí naše lidi a ne zahraniční majitele. Má silnou měnu a vlastní banky ne banky s cizími vlastníky. Vlastenectví je hrdost na stát, který nepodléhá globalistickému nátlaku, který je hrdý na svou historii, kulturu. Chrání svou měnu a přírodní bohatství.

Chrání především své občany, kterým se snaží co nejvíce usnadnit život, podporuje je jako jednotlivce a podporuje rodinu. Podporuje v lidech hrdost na svou vlast a její historii, jazyk a kulturu.

 

 201 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat