Reklama

Občanské volby – Kopáčová Ivona

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Nezávislé Občanské volby

Dobrý den, jmenuji se Ivona Kopáčová,

pocházím z Moravy, narodila jsem se v Brně, nyní žiji s rodinou nedaleko Brna, v Želešicích. Je mi 34 let, máme s manželem dvě holčičky 3 a 6 let.

Vystudovala jsem Klasické a Španělské gymnázium v Brně, dále kratší studia na Mendelově lesnické a zemědělské univerzitě a Vyšší odborné škole, obě s ekonomickým zaměřením, avšak duší jsem spíše praktik, takže jsem tíhla k práci.

Za svůj pracovní život jsem okusila různé brigády při studiu, jako například KFC a Mc’Donald, kde jsem se naučila spolupráci v týmu i zaškolení nových zaměstnanců na trenérské pozici.

Další pracovní příležitostí byla práce ve společnosti HomeCredit. Tam jsem zastávala práci telefonní operátorky, tedy komunikace se zákazníky, schvalování a kompletace úvěrových smluv klientům společnosti.

Poslední pracovní štací před nástupem na mateřskou/rodičovskou dovolenou, byla práce ve společnosti E.ON, kde jsem zprvu působila v nově vybudovaném týmu ve funkci telefonní operátorky, pomáhala jsem zákazníkům s vypracováním smluv pro domácnosti i podnikatelské subjekty. S firmou jsem se loučila z pozice zástupce vedoucí ActiveCall týmu a odešla na mateřskou dovolenou. Zde jsem nasbírala nejvíce zkušeností přes administrativu, práci na počítači (Word, Excel, obsluha systému SAP), komunikace a zaškolení nových kolegů.

Mými koníčky jsou venkovní aktivity jako in-line brusle, snowboarding a turistika. Během rodičovské dovolené rozvíjím spíše tvůrčí sféru – šití barefoot bot, seberozvoj, zdravý životní styl, respektující přístup k dětem, a jak děti dorůstají do věku povinné školní docházky, také svobodnější a kreativnější přístup ke vzdělávání. V neposlední řadě mě velice baví zahrada s permakulturními prvky, pěstování a další využití bylin v ohledu ke zdraví celostní medicíny. V budoucnu bych ráda otevřela Bezobalový obchod s lokálními surovinami a produkty.

 

 519 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat