Reklama

Občanské volby – Lucie Botošová

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Nezávislé Občanské volby

Jmenuji se Lucie Botošová,

narodila jsem se 1993 v Chomutově. Momentálně žiji v Brně.

  • V letech 2009-2012 jsem studovala na střední škole, obor Rekondiční a sportovní masér, který jsem úspěšně dokončila závěrečnou zkouškou s výučním listem. Rozdhodla jsem se své vzdělání rozšířit a tak jsem na střední škole nadále studovala obor Sociální činnost v letech 2012-2016. Bohužel jsem studium z rodiných důvodu musela přerušit. Ovšem nejen v sociálních službách, ale i v oboru masérství mám bohatou praxi a zkušenosti, kterou se v budoucnosti budu snažit nadále rozšiřovat. Momentálně jsem na mateřské dovolené.
  • Pracovala jsem v různých odvětví, ve firmě Manuli hydraulics europe jako lebeling operator, poté ve firmě XPO jako skladník a v posledním zaměstnání jsem působila jako recepční v Hotelu N***. Masérství jsem v době zaměstnání měla spíše jako koníček, jelikož platové ohodnocení nebylo pro mě dostačující.
  • O dění v české republice jsem se začala zajímat, když mi došlo, že se porušují zákony ve všech směrech – jsem zásadně a razantně proti covid-fašistickému režimu a následnému manipulováni s lidmi. Jsem matka a za žádnou cenu nedovolím, aby jsme žili jako otroci a zvlášť naše nevinné děti.

Referendum ČSR má program, se kterým se ztotožňuji a proto kandiduji do Občanských voleb. Věřím a doufám, že díky Referendu ČSR se situace v ČR změní a budeme demokratickým a soběstačným státem.

 

 673 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat