Reklama

Občanské volby – Naďa Schejbalová

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Nezávislé Občanské volby

Naděžda Schejbalová 1974

Minulost :

Pocházím z malé vesničky u Vrchlabí( Sudety) nedalo od hranice Krkonošského národního parku. Narodila jsem se, jako druhá dcera, rodičům Petrovi a Zdeňce. Mým snem bylo studium veterinární školy ( bohužel, zdravotní handicap mě připravil o možnost tento obor studovat). Vystudovala jsem tedy obor zootechnik a agronom v Hořicích a ukončila maturitou v roce 1992 (převrat mě připravil o místo v ZOO, takže jsem, mimo praxe, v zemědělství potažmo se zvířaty nikdy nepracovala).

Po škole jsem prošla mnohými profesemi, poštovní doručovatel, prodavačka, asistentka, skladový referent, instruktor lyžování a snowboardingu, až jsem nadobro ukotvila jako účetní různých společností( výrobních i poskytujících služby).

V období krátce po mateřské, kdy mě nechtěl nikdo zaměstnat, jsem s otcem jezdila po stavbách a pomáhala mu jako elektromontérovi s rozvodem elektroinstalace. Jsem jednou rozvedená.

Životní motto( můj otec): Člověk může být blbej, ale musí si umět poradit.

Současnost:

Pracuji jako hlavní účetní v lázeňském komplexu. Miluji nadevše svou rodinu, svůj poklidný způsob života na vesnici, svou vlast. Strach, kam se řítí tento svět mě dovedl na kandidátní listinu. Politika pro mě byla vždy sprostým slovem, ale to slovo za to nemůže. Politika je prostě politika, to, co je , je to, co z ní udělali lidé. Lidé, kterým jsme ,,odevzdali“ a to doslova své životy, abychom nemuseli nést odpovědnost. Je jednodušší jim nadávat, než se zvednout a jít tu práci udělat sám. Mám dvě děti a jsem vdaná.

Životní motto: Pro život stačí jeden dobrý přítel.

Budoucnost:

Z  vlasti, kterou miluju, udělali( za naší tiché podpory) vládní představitelé kolonii EU, vytvořili místo pro korupci , rozkradli a zadlužili společnost na několik generací dopředu. Prodali vše, co mělo hodnotu včetně vody, zničili zemědělství, školství a zdravotnictví. Zničili soudnictví a zahltili nás zákony, které si vzájemně protiřečí nebo jdou do slova proti lidem.

Naším úkolem to bude změnit. Spolu s vámi a odborníky napříč různým názorovým proudům chci vytýčit směr a až to budeme mít, jít za ním a začít ho uskutečňovat. A pak odejít a nechat to na těch, co tohle prostě dělat chtějí. Já se chci věnovat vnoučatům a tolik milovaným zvířatům, alespoň závěrem svého života.

Motto ještě nemám vybráno.

 209 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat