Reklama

Občanské volby – Pavlína Fořtová

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Nezávislé Občanské volby

 

Pavlína Fořtová

Dobrý den, jmenuji se Pavlína Fořtová a jsem 33letá maminka dvou dětí, kterou jímá hrůza z budoucnosti našich dětí. Z toho důvodu jsem se stala aktivní členkou občanského hnutí Referendum ČSR a následně okresní koordinátorkou pro Kladno.
Z vlastní hlouposti jsem si nedokončila gymnasium, půl roku před maturitou jsem to vzdala. Většinu života jsem pracovala jako prodavačka. Tato práce mě naučila trpělivosti při komunikování s lidmi.
Minulý rok jsem se rozhodla, že chci svojí kariéru ubírat jiným směrem a nastoupila ke Správě Železnic jako dozorce výhybek.
Je to práce velmi zodpovědná, proto jsem k ní potřebovala složit velmi těžké a odborné zkoušky. I přesto toho nelituji, protože svojí práci miluji a naplňuje mě. Mezi moje koníčky patří procházky přírodou, jízda na kole, četba knížek a koukání na různé žánry filmů a seriálů.
Velmi ráda pomáhám ostatním. Myslím, že pomáhat ostatním je velmi důležité pro osobní růst a rozvoj. Ve svém životě jsem si prošla spousty nelehkými situacemi, které mě zocelily a ukázaly mi směr, kterým se chci ubírat.
Díky těmto životním zvratům jsem se stala upřímným a empatický člověkem, který si stojí za svými názory a rozhodnutími a nebojí se za to položit i vlastní život. Svoje děti jsem za podmínek testování a rouškování do školy neposlala a ani nikdy nepošlu.
Chtěla bych, aby jsme jako občané dosáhli: Plné a přímé demokracie a úplné svobody člověka. Zastavení covid fašismu a potrestání všech viníků. Schválení návrhu nové Ústavy, návrh programových bodů Referenda ČSR, které jsou od lidí pro lidi. Vytvořit tímto vším bohatý, suverénní, národní stát, který je schopný se ubránit každé hrozbě zvenčí a kde občané jsou si rovni, žijí svobodný život, kde nikdo není dehonestován za jiný názor a za to, že se rozhodl něco udělat jinak, jako ostatní.
Každý občan má nárok na to si zvolit, jak bude žít. Nikdo nemá nárok komukoliv ubírat základní lidská práva a řídit mu tím život nebo ho nutit dělat něco proti jeho vůli. Tomuto se říká zločin a ten nesmí být tolerován, musí být potrestán a to vždy.
Poslal(a) Pavlína.  V Kladně dne 20.7.2021
Zobrazeno Pavlína v 17:07

 236 zobrazení celkem,  3 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat

Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 3,227 zobrazení celkem,  2,447 zobrazení dnes

Číst více »
Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 3,228 zobrazení celkem,  2,448 zobrazení dnes

Číst více »