Reklama

Pokud ničení našeho státu nezastavíme teď, další šanci nedostaneme

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Vše začalo jarem 2020. V březnu/dubnu toho roku ještě téměř každý věřil, že jsou věci tak, jak nám tvrdí. Postupem pár měsíců mi to už ale přišlo divné, a tak jsem začala hledat i ty, co lidem ukazovali druhou stránku celé věci. Přes různá videa na Facebooku od lidí s telefony, svědectví z nemocnic, různých článků, a hlavně rozhovorů s ostatními lidmi mi postupně docházelo, že se mají věci trochu jinak. V prosinci jsem si s rodinou sama prošla tímto kolečkem „Covid-19“, takže mohu posoudit i tuto stranu.

 

Na začátku března 2021 jsem se dozvěděla o Referendu ČSR. Pročetla jsem si celý web k tomu pár článků na facebookové skupině a díky tomu mi došlo, že to by mohla být ta správná cesta. Udělala jsem si registraci a od té doby jsem jako okresní koordinátor pro Blanensko.

 

Za těch pár měsíců jsem díky Referendu a opravdu skvělé práci zjistila spoustu informací. Práce je to občas náročnější, hlavně v poslední době, kdy vrcholí úsilí nás všech, sama jsem s tím měla chuť několikrát praštit, ale mám za zády tak skvělý tým lidí, že mě nakonec vždy ukecají.

 

A teď k věci:

 

Jakou že máme poslední možnost?

 

Vzhledem k tomu, že tu o nějaký vir opravdu nejde a je to jen (jak já říkám) divadlo, kde je třeba nahlédnout za oponu do zákulisí, je nejvyšší čas, protože se chystají neskutečná zvěrstva, která nám doslova zničí vše.

 

Jak to zastavit?

 

Krok 1: Pojďte do toho s námi!

Aktuálně je třeba obsadit Prozatímní občanský parlament. Přihlásit se může opravdu každý. Důležití jsou lidé s čistým srdcem, jen ti to obrovské zlo mohou zastavit. Uzávěrka přihlášek je 30.7.2021, ale pozor, v toto datum musí být přihláška doručena!

 

Přihláška do Občanského parlamentu:

 

 • Ke stáhnutí ji naleznete zde:
  https://referendum-csr.cz/volby/proces/000-prihlaska-kandidatu.pdf
 • Na přihlášce ověřit podpis a odeslat poštou na adresu, kterou naleznete na přihlášce
 • Uhrazení příspěvku na volební náklady kandidáta ve výši 2700,- Kč (č.ú. naleznete na přihlášce)
 • Zaslat životopis kandidáta, max. na jednu stranu A4 – představení se pro voliče (ve formátu .doc, .pdf) na email volebni.komise.2021@seznam.cz
 • K životopisu připojit svoji prezentační fotografii ve formátu jpg, png nebo gif

Účelem Prozatímního občanského parlamentu je splnění úkolů, kterým je odstranění covid-fašismu ve státě, které jsou mu uloženy k zajištění bezpečnosti a suverenity České republiky, lidských práv a svobod.

 

Krok 2: Občanské volby

 

Tyto volby si prosím nepleťte s těmi klasickými – státními, co znáte. Díky těmto volbám podpoříte naši dosavadní práci a důležité změny k lepšímu pro nás všechny i budoucnost našich dětí a vnoučat.

 

 • Volby budou probíhat v termínu 9.-31.8.2021 pomocí korespondenčního hlasování
 • Vytisknete si 2x hlasovací list https://referendum-csr.cz/volby/proces/000-volebni-listek.pdf
 • Oba vyplňte a jděte si ověřit oba podpisy třeba na poštu
 • Jeden hlasovací list odešlete na určenou adresu a druhý si necháváte u sebe jako ověřenou kopii k případné kontrole

Výsledky voleb budou zveřejněny nejpozději 6.9.2021 a pak se začnou dít věci.

 

Spoustě lidem toto přijde směšné nebo dokonce neproveditelné, ale vše je legitimní dle Ústavy ČR a jediní, kdo mohou situaci v naší zemi změnit, jste jen vy – občané České republiky.

 

17.7.2021

Okresní koordinátor Blansko Hana Klimešová

 737 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat