Reklama

STAČÍ SELSKÝ ROZUM

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

Lidé jsou unavení, zmatení, apatičtí. Od března 2020 spustili mediální kampaň, ovládli lidi strachem a vyhrožováním.

Je třeba si uvědomit kdo a proč to chce. Víc, jak rok je informací i lží, ze všech stran a není lehké je rozlišit.

Pokud máte jenom trochu pro národní cítění, chcete začít žít svobodný život, musíte vidět, že úředníci, které si platíme selhali na celé čáře, zaprodali nás i naši zem a s takovými už nemůžeme počítat dál.  Současní chtějí odejít za pomocí revoluce 89/II. Všichni, co se necháváte strhnout i když to myslíte dobře, běháte po ulicích, jezdíte v autech…., posloucháte stále dokola  křiklouny, děláte jenom křoví, komparz, těm, které chcete sesadit. Chtějí být sesazeni, úkol splnili! V zákulisí jsou připraveni další, stejní, horší! Vás potřebují jenom , aby jste jim dali – odevzdali, svůj hlas. Budou plnit úkoly dál, dokud nesplní….. !

Kolik, už takových akcí bylo během roku? Co se pro nás změnilo? Vždy stejné divadlo přes velké obrazovky, na pódiích. Ten kdo akce platí, je schovaný a čeká, až ho dosadíte na trůn, formou státních voleb.

Občanská jednota, složená z lidí, za kterými není schovaný žádný hlavoun, vyhlásila 19.4.2021 volby 1. naše, lidí! Občanské volby. Volí se červenec – srpen, 31.8. 2021 je uzávěrka. Veškeré informace najdete ve volebních novinách č. 1, které byli rozneseny po celé republice v počtu 500000 ks. Noviny č. 2 jsou v distribuci právě teď, ve stejném počtu.

Každý má právo volit a být volen! Vlast a rodnou zem máme jenom jednu, stejně, jako máme jeden život!

Jitka Uhrová, koordinátor, Referendum ČSR  Praha západ

 

 

 441 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat