Reklama

ZÁŽITEK Z VETERINY, ANEB, KDYŽ SE VETERINÁŘKA CHOVÁ DIVNĚ …..

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Tak jsem moji milí, byla na veterině očkovat psa. Všichni to o mně ví, že jsem milovník psů a mazlím se s každým čoklíkem, který se ocitne v dosahu mých psůmilujících vibrací. Stala se mi ale zvláštní věc.
Přivedla jsem na očkování Amálku, to je moje 15 letá fenka, která má sice psí život téměř za sebou, je to seniorka, ale my pejskaři, bereme psí život jako cenný artikl, až do posledního vydechnutí. Jak psa, tak našeho.
No a vstoupili jsme tedy do veterinární ordinace a paní doktorka začala běžným postupem, přesto velmi podivným obzvláště k dnešní době.
Představte si, že před očkováním začala tu mojí psí stařenku prohlížet. Poslechla jí srdíčko, prohmatala bříško, zajímalo jí, jestli v pohodě papala, jestli v poslední době nestonala a nebo nezvracela. To vše jí zajímalo. Vím, je to běžný postup. Jinak prý to nejde. Já musím nejdřív vidět, že je pes v pořádku. Každé očkování je zátěž pro organismus.
To fakt řekla. Páni, tak to je pro mě novinka.
No a to veterinářka samozřejmě očkuje vakcínou léty prověřenou a důkladně testovanou, s ukončenými testy, dokonce i testy na příští generace, tedy aby pes, po vakcinaci, náhodou neměl debilní štěňata. To přece nechceme, takto degradovat celé psí generace, musí to být důkladně prověřené, než se to píchne.
No a když veterinární lékařka dokončila prohlídku, Amálka dostala včeličku.
Nepíšu tečku, neboť od jisté doby mi vadí i berušky, protože mi připomínají fakt, že se někdo inspiruje a možná budou muset mít lidi taky 7 teček.
Odcházela jsem s divným pocitem, že psí život je daleko cennější než ten náš lidský. Lidem totiž před tečkováním, lékařskou prohlídku nikdo neudělá, stačí jim očkovací centra, nákupní střediska, dokonce i hlavní nádraží. A očkovat může každý, kdo alespoň trochu ví, jaký je rozdíl mezi injekcí a infekcí.
Tak asi všichni uznáte, že se na veterině chovají trochu divně. A nebo to tak má být?
Upřímně, kdyby to doktorka neudělala, chodím s pejskama jinam.
A PTÁTE SE, KDO JE ZA TENTO STAV DEGRADACE LIDSKÉHO ŽIVOTA ZODPOVĚDNÝ?
KROMĚ TĚCH, CO TO NAŘÍDILI?
PODLE MĚ KAŽDÝ, KDO SI STOUPNE DO TÉ POTUPNÉ, DEGRADUJÍCÍ ŘADY A JE JEDNO, JESTLI ZA TO FASUJE BÍLÉ TENISKY, NEBO 500Kč, A NEBO VŮBEC NIC….
Děkuji neznámé autorce.
A co vy?
Chováte se k sobě se stejnou láskou jako ke svému pejskovi? Nebo si svého života tolik nevážíte a ten psí je pro vás cennější?
A PŘITOM STAČÍ TAK MÁLO …..
SROVNAT SI PRIORITY !!!
Stačí přece vědět, že na prvním místě jsem já člověk ! Že si zasloužím minimálně stejnou péči jako můj pes !
A přece je tu jeden podstatný rozdíl …
JÁ MÁM PRÁVO VOLBY !!!
NENECHTE S SEBOU MANIPULOVAT !!!
NA PRVNÍM MÍSTĚ JSME MY – LIDÉ !!! ❤ 🇨🇿
Jana Braunová – okresní kordinátor
Referendum ČSR

 2,085 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat